reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Co do badań 3d/4d to faktycznie ceny są wysokie. Ja za pierwsze badanie zapłaciłam 210zł i miałam w 13stym tygodniu, drugie mnie czeka połówkowe w 20 grudnia to będzie jakoś 21 tydzień koszt 250zł, więc chyba ceny są podobne wszędzie. :sorry2:Mnie lekarz mówił, że w czasie ciąży robi trzy i to właściwie po to żeby lepiej ocenić budowę bobasa. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę maleństwo i może dowiem się w końcu co za płeć:-)
 
reklama
Jutro w końcu wyczekiwana wizyta u lekarza! ;D Może tym razem dzidziuś zechce się ujawnić :)

w środę zdam relacje i wrzucę fotki z USG.

3 majcie kciuki! ;)
 
jolkaa a na którą masz wizytę?? Na pewno wszystko będzie dobrze:):) trzymam &&&&&&&& mocno zaciśnięte!!!
 
Byłam u lekarza 26.11. Wszystko jest ok, z moimi wynikami krwi i moczu również, zmieniłam lekarza, bo poprzedni ciągle odwoływał. Lekarz się zdziwił, że robiłąm badania krwi co miesiąc (nie wiem już komu wierzyć), że niepotrzebnie przepłacałam na badania, ponieważ wyniki są zadowalające, w moim przypadku jak powiedział, że dopiero za 2 miesiące trzeba będzie powtórzyć badania... Zrobił mi usg, nagrał filmik, aż miło mi było znów zobaczyć istotkę:) Orzekł, że prawdopodobnie będzie dziewczynka :D Ale będzie pewniejszy przy następnym usg :D Nadrobiłam wagę, te 3 kg co poszły w dół, są z powrotem. Czyli wszystko do przodu:) Nastepna wizyta i usg 22.12:) Za 45 minut wizyty, usg, płytę z filmikiem zapłaciłam tylko 60 zł:):):)
 
ewunka no to fajnie,że wszystko dobrze. Moja siostra robiła badania co dwa miesiące jak chodziła prywatnie. Zobaczymy czy córcia potwierdzi się 22.12. A co do ceny za wizytę to pozazdrościć że tak mało za taki ful wypas :)
 
reklama
Do góry