reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Tak bardzo Wam wszystkim zazdroszczę. Dziś byłam na USG nic nie widać zarodka. Być może ciąża jest wcześniejsza. A być może puste jajo. Jestem zmęczona psychicznie. Wolałabym wiedzieć na czym stoję i nawet jeśli jajo jest puste to wolałabym być już po zabiegu a nie czekać kolejne 2 tygodnie do usg i być może dowiedzieć się że czeka mnie zabieg:-(
 
Tak bardzo Wam wszystkim zazdroszczę. Dziś byłam na USG nic nie widać zarodka. Być może ciąża jest wcześniejsza. A być może puste jajo. Jestem zmęczona psychicznie. Wolałabym wiedzieć na czym stoję i nawet jeśli jajo jest puste to wolałabym być już po zabiegu a nie czekać kolejne 2 tygodnie do usg i być może dowiedzieć się że czeka mnie zabieg:-(

Ja robiłam USG 6 i 1 i też nie było widać zarodka tylko białą plamke:?
To może troche brutalne ale ciąża jeżeli jest puste jajo kończy się na ogół sama do 8 tyg.
Mam nadzieje że u Ciebie wszystko jest w porządku:) Może USG ma gin starsze??

Byłam dzisiaj u gina i położnej i mam karte ciąży i skierowanie na badania
 
Witajcie dziewczyny! ja jestem początkująca :) tak Was czytam, niektóre z Was się już całkiem dobrze znają :D
A więc ja już byłam u doktora 14.09 i wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Testu nie robiłam bo ciągle myślałam że dostane @ bo bolał mnie brzuch i nie miałam raczej innych objawów ciąży oprócz braku @. Lekarz zapytał zanim przystąpił do usg czy jeśli to ciąża to czy chce to dziecko, ja że TAK! No i włożył tą swą kamerkę i po sekundzie już oglądałam fasolkę na ekranie, cudowne uczucie.
Jutro ide na badania do laboratorium a w czwartek już wynikami na drugą wizytę!
Serdecznie pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie majóweczki!!


 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry