reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dziewczyny tak patrzę na to swoje pierwsze w usg i dopiero teraz doczytałam że prawy jajnik mam z pęcherzykiem 17 mm... CO to jest?? Nie zaszkodzi dzidzi?? Wizytę mam 22 września... Może powinnam iść wcześniej???
 
Misia ja też mam pęcherzyk w jajniku o średnicy 10 mm. W czasie ciąży wszystko co nie zagraża ciąży a jest w jakikolwiek sposób patologiczne odstawiane jest na drugi plan i ewentualne leczenia podejmuje się po porodzie. Skoro lekarz nie zwrócił ci na to uwagi, nie masz się czym przejmować, jak mówi Poziomki. :tak:
 
Misia- normalne jest to, że pęcherzyk/ki są w jajniku
one się nie wchłoną, a przecież przygotowywał/ły sę do owulki
a jak zaszłaś w ciążę, to już przestały pracować...
Przynajmniej mi się tak wydaje...
U mnie było ich w lewym jajniku 3, albo 4 i w prawym też coś koło tego ;)
 
Misia pecherzyki sa w jajnikach mi lekarz mowil kiedys, ze nimi to sie interesuje dopiero gdy osiagaja 2cm...

a ja jestem po pierwszej wizycie, jest piekny i dorodny pecherzyk, a wnim sliczny i mocny zarodek ;))))))) 4 tydzien i 6 dzien ciazy!!!! Jestem przeszczesliwa!!! Za 3 tyg nastepna wizyta
 
do dizewczyn po usg przypominam o pisanie mi danych na prv to dopiszę was do listy....
bo narazie jestem tylko ja i Klaudia....
a ja sama nie jestem w stanie wyłapać i wypytywać kto co i jak

grastuluję wszystkim szczęśliwych wizyt :-)
 
reklama
Do góry