reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama






przyszły im dzisiaj wyniki z badania krwi...
i standardowo musze brać żelazo bo mam za niski poziom...:sorry:
czyli zaraz do apteki... yhhhh
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dzis troche stresu, bo robili mi to badanie na ryzyko wystapienia choroby Downa i jesli dzis nie zadzwonia to jest ok a jesli zadzwonia to.... Ryzyko wzrasta po 30-tce a ja juz 3 lata po... no nic zobaczymy.
Mi tu robili badania krwi ale nie dostalam zadnych wynikow do domu, ale podobno sa dobre. Oby!
 
adeczka a kiedy miałaś badania krwi??
bo ja miałam w środę i wyniki już są..

jeśli do domu Ci nic nie przysłali to znaczy że wszystko w porządku , zawsze tak jest...
wysyłają tylko jeśli coś jest nie tak
 
Mam nadzieję, że nikt na mnie nie naskoczy, ale jak dla mnie, to jest wątek o wizytach więc piszmy, ale na maj 2011 o całej innej reszcie...

Ja często nie zaglądam tu i jak wchodzę, to pierwsze co na wizyty co u Dziewczyn i ich Maluszków a tu można przeczytać o wszystkim...

Tylko nie krzyczcie...
 
ewcia masz absolutną rację...
szczerze teraz dopiero doczytałam wczorajsze posty o snach i nie snach..

wszystko co nie było na temat wizyt i badań przeniosłąm na maj...
i jeśli pojawi się jakiś post nie na temat od razu go będe przenosić na właściwe miejsce , żeby można było popisać o badaniach i łatwiej będzie wszytsko odnaleźć i czytać
 
no ja sie troszeczke nie zgodze, bo ile to mozna gadac w kolko jedno i to samo, skoro jest to watek majowek 2011 to nie ma nas tu 100 osob, wiec trudno zeby czasem nie zejsc na inny temat, rzecz ludzka a skoro sa tu osoby, ktore codziennie sie udzielaja, a nie rzadko i co jakis czas to ja sie wcale nie dziwie, ze 150 stron nie jest o wizytach, bo i ich w ciagu calej ciazy tez nie jest zbyt duzo...forum jest po to zeby sie udzielac, a nie tlyko zagladac...
 
A ja mam pytanie: czy któraś z was miała już usg tzw genetyczne? Mam na myśli takie gdzie bada się coś więcej niż przezierność? Mój gin mówił, że zrobimy właśnie koło 12 tygodnia. Do tego chcę te testy z krwi. Tylko nie wiem kiedy to robią i jeżeli chodzę prywatnie to ile mnie skasują? wiecie może? Nie dopytałam swojego "konowałka" a teraz jakoś mnie to ciekawi. Acha, czy krew na to badanie pobierają gdziekolwiek czy w określonych przychodniach?
 
Marzena, ja idę na to badanie teraz w piątek. Mimo, że chodzę do gina prywatnie, to dostałam od niego skierowanie na to badanie do szpitala i będę je miała robione na fundusz. Wszystko to dlatego, że u mnie są wskazania do zrobienia tego badania, a ponieważ w szpitalu, w którym pracuje mój gin jest jeszcze możliwość zrobienia tych badań w ramach NFZ, to tam mnie skierował. Z tego co mówił, to krew będzie pobierana na miejscu w szpitalu. Niestety nie wiem ile takie badanie może kosztować prywatnie:(
 
reklama
marzena9 - ja za badanie prenatalne płaciłam 250 zł ale wiem że jest taniej, jest to uzależnione od kliniki czy centrum medycznego.
Strasznie się stresowałam przez tym badaniem ale jak zobaczyłam paluszki u rąk i nóg, pęcherz, żołądek i maleńką pupcię to o strachu szybko zapomniałam, niesamowite uczucie. Polecam !!!!
 
Do góry