reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Żelka ruszy się w końcu! Jak to w życiu bywa w najmniej oczekiwanym momencie więc koniecznie zaplanuj np. wypad do kina na weekend majowy i to do innego miasta wtedy akcja jak w banku ;)

Nawet nie wiesz ile z nas tutaj będzie miało tak samo! Czerwiec zacznie pukać do drzwi a niektóre dalej będą w dwupaku. Oby nie! Ale tak to już jest. Grunt, że z maluszkiem wszystko ok i jeszcze możesz w sumie czekać bo u niego nic złego.

Bra gratuluję wizyty :)
 
reklama
Żelka, no to faktycznie nic przyjemnego. Ale myślę sobie, że skoro Tymon już taki duży i gotowy do wyjścia, to pewnie niedługo akcja ruszy z kopyta i nic nie trzeba będzie robić. Musimy być dobrej myśli, trzymam za Was kciuki:)
 
Żelka głowa do góry, Tymek się ruszy lada chwila, życzę Ci, żeby się sama akcja rozkręciła, skoro chłopaczek już gotowy!;-)

Bra gratuluje wizyty, ciekawe jaki będzie ostateczny termin?:-)
 
Może faktycznie zaplanuje jakiś wypad do kina, albo siakieś wesele z pysznym jedzonkiem czy coś !!! Tak to jest człowiek snuje plany, a Bóg się z nich smieje ;)
Tak czy siak skurcze robią się silniejsze mały wkręca się głową ... wszystko boli ... pożyjemy zobaczymy może ten masaż i rozwarcie na 4 cm w końcu ruszą jakieś hormony i ta moja szyja rozmięknie i puści ... póki co zazdroszcze dziewczynom ^^

Bra terminami z usg kompletnie sie nie sugeruj, ja juz miałam urodzić w wielkanoc, potem w lany poniedziałek - teraz na usg wyszło ze to 38 tc - wogóle nie ma co an to patrzeć już, waga też się waha +- 500g tak jak ci lekarz mowil. Ważne czy serduszko dobrze pracuje, czy nie owinięty pępowiną i czy przepływy dobre i czy łożysko na miejscu - reszta tych wyliczeń to o kant pupindy rozbic ;)
 
Ostatnia edycja:
A ja jeszcze się wybrałam do rodzinnego po test na paciorkowca ,facet niezbyt zachwycony jakby mu to po kieszeni poszło :angry:
Stwierdził ze jesli nie mam problemów z moczem to nie mam objawów dopiero jak powiedziałam ze znajomej o malo dziecko nie zmarło to dał i to tylko jeden a o ile pamietam powinny być dwa! musze go jutro zanieść i bede tydzień czekać na wynik mam nadzieje że mały się nie pospieszy .
 
Jandia nie wiem skąd ten lekarz bierze informacje, ja mam mocz idealny a paciorkowiec był. To nie ta dziurka :-D
 
Hope hahaha dobre!

Wiecie co ja to jestem zdumiona tymi lekarzami. Ja bylam na wizycie pod koniec 36 tyg i juz na kolejna mnie nie zapisal, a tez myslalam, ze co 2 tyg bede latac, wiec nie wiem czemu madzziaa on tobie kazal 3 raz w tyg latac i jeszcze sie wkurza, z eprzekladasz...chyba faktycznie o kase mu chodzi, ja rozumiem, ze to jego praca, ale nie kosztem naciagania ludzi...

Moja znajoma wczoraj mi pisala, ze przepisala sie do mojego lekarza, bo jest w 30tyg ciazy i wlasnie teraz dowiedziala sie, ze ma 2 lozyska, bo w 8 tyg ciazy kiedy trafila z podejrzeniem poronienia dos zpitala stracila jedno dzieciatko...byla w ciazy blizniaczej i nic przez ten caly czas nie wiedziala dopoki nie poszla na konsultacje do mojego gina, a 4 tyg temu lezala w szpitalu ze skurczami i tez nic jej nikt nie powiedzial. Co to kur*** ma byc? To jest sluzba zdrowia? Zeby taka rzecz przeoczyc? I to w prywatnym gabinecie gdzie usg co wizyta? Mi sie to po prostu w glowie nie miesci...Leca hurtem jakby to produkcja kurczakow byla, a ile sie wykluje i ile przezyje to juz mniej wazne
 
mandrzejczuk - też po wtorkowej wizycie usłyszałam, że jak coś mam przyjść na koniec maja po nowe zwolnienie ale nie sądzi żebyśmy się jeszcze zobaczyły. Ominie mnie więc chodzenie co 2 tygodnie, ale i nie dostałam skierowania na KTG - widocznie jak wszystko jest ok to nie ma potrzeby robić.
Znalazłam wpis w mojej karcie ciąży że szyjka dojrzewająca i wstawiona w oś co właśnie zwiastuje niby że już bliżej niż dalej. To do końca weekendu majowego będę chyba z mężem osobno spała żeby nam coś do głowy nie przyszło, bo dopiero potem mamy pozwolenie na większe szaleństwa.
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt:)
Bra nie przejmuj się terminem i wagą maluszka, najważniejsze że wszystko jest ok.
Ja tez wizytę mam umówioną dopiero na 23 maja, chyba że nie dotrwam do tego terminu.
 
Do góry