reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

A ja właśnie odebrałam wyniki próby wątrobowej i są super. Nawet fosfotaza jest w normie. Uff ulżyło mi że łachotanie stóp nie ma nic wspólnego z cholestazą.
A wizytę u gina mam jutro.
 
reklama
Ja też po lekarzu:

- uff paciorkowca nie mam
- tętno ok
- ogólnie wszystko jeszcze na swoim miejscu

jak nie urodzę przez weekend to 4 maja mam kolejną wizytę

Hope- trzymam za Was kciuki!

a u całej reszty widzę że wszystko Ok tak więc Gratulację !
 
Ostatnia edycja:
Ania może jeszcze maluszek się obróci
Madzik no to od poniedzialku synek ma zielone światło na wychodzenie z brzuszka, główka nisko więc juz bliżej niż dalej.
Trzymam kciuki za wyniki
86Ania pozbędziesz się na pewno szybko tego nieproszonego gościa :tak:, ja teraz już drugiego doleczam, zobaczymy jutro na wizycie
Ewcia ale super że macie już termin, teraz to już godziny pewnie odliczasz
Jandia nie podpatrzyłaś małego ale najważniejsze że wszystko w porządku
Marsta świetnie że wyniki w porządku, ja też czekam na swoją jutrzejszą wizytę
Futrzaczku cieszę się że nie wychodowalaś paciorkowca a że wszystko na miejscu to do maja pewnie spokojnie wytrzymasz
A leżącym mamuśkom życzę wytrwałości, jeszcze troszkę
 
Witam na / po wizytach !
.....ulalaallaa po dzisiejszej wizycie na ktg i u gina wylądowałabym prawie na obserwacji :-:)szok:, juz mnie dr chciał brać przez to ciśnienie wysokie i ból głowy - ale skończyło sie na tabletkach na obniżenie ciśn. i zwiększyć magnez trzeba,,uff . Wolałabym nie leżeć teraz w szpit., szczególnie, że sama jestem. ..to już wole w domu.choć nie za dobrze się czuje..
Pola:-) dalej główką u góry - aż na usg mnie bolało jak przyciskał sprzęt,
usg wyszło okej, szyjka tez trzyma, oby dotrwać dotrwać dalej..

Także chyba będzie cc, ale dalej nie wiem kiedy, mamy sie trzymać tego 19, 20 maja - czyli pierwszej wyliczonej daty p. Natomiast tu na forum widzę, że dziewczyny macie wyznaczone konkretne terminy itp i wiecie, na czym stoicie, ewcia np dziś pisała, że już wie.
hmm jak to jest i ile nas tu jest - cc ?
pozdr.
 
MajaPolka widze,ze mamy podobna sytuacje... wczoraj na wizycie tez mnie usg normalnie bolalo a synek ulozony wlasnie glowka do gory wiec 99% cesarka... tez chcialabym juz wiedziec kiedy dokladnie... chce Go juz przytulic:-)!!
 
Oj faktycznie i 36 i 6 dzien nam sie zgadza! teraz zauważyłam :-D ja też moją małą chcę:happy: ... nie mogę nawet sobie wyobrażać tego bo sie poryczę zaraz chyba... ze szczęścia albo strachu hahahah
najwazniejsze, że cisnienie mi spada, za to ból głowy dalej a muszę do auta wziąść zaraz buuuuu
 
MajaPolka ja się nie dziwię, że lekarzowi się nie podobało bo wysokie ciśnienie w ciąży jest bardzo niebezpieczne. Mam nadzieję że wyniki moczu masz ok.
 
reklama
Maja Polka to my prawie leb w leb idziemy bo u mnie 36 tydz 4 dzien :-D ale ja to chce juz po majowce rodzic, bo mam dosyc, a poza tym chce juz tego malego smierdziela tulic i calowac
 
Do góry