reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

nie ja sobie nic nie wkręcam.. i nie zamierzam.. ani nic wyczytywac bo jeszcze się bardziej postresuję..
najwyżej jutro jak pojadę na to usg bo póki co nadal nic nie czuję to się wszystko wypytam .. i jak mnie już zostawią to trudno.. ważne żebym była pod kątrolą co by sie nic nie stało złego...
w szpitalu zawsze lepiej dla dziecka niż w domu gdzie nikt nic nie widzi i nie bada....

 
reklama
ja bym to zrozumiała że spokojniutka gdyby by ła taka od zawsze..
ale tak nagle z dnia na dzień...?? :-( to raczej nie możliwe....

nawet jak miejsca by nie miała i casno to i tk próbowała by się rozpychać i mimo wszystko bym czuła ruchy.... i pewnie bardziej bolesne niż nor,malnie.. a nie taki spokój...

dzisiaj poczułam tylko 3 pojedyńcze kopniaki od 6.30 rano
o i teraz !! właśńie się przesunęła kolankiem i poczułam..
a tak to nic.... nawet jak jem , czy piję zimne lub gorące, czy słodkie wcinam ... nic jej nie rusza
 
reklama
Kamcia, trzymam kciuki za Ciebie i maleńką, mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Może faktycznie ona już jest takim klopsikiem, że nie ma miejsca u Ciebie w brzuchu. Ale masz rację, jakby co to lepiej być w szpitalu, gdyby Cię chcieli zostawić, bo będziesz wtedy na bieżąco monitorowana i będziesz wiedziała co i jak. Na pewno się Wami dobrze zajmą. Głowa do góry:)
 
Do góry