reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Daria śliczna dziewuszka, a jak puca a jaka buła :-);-)
Ania, Poisy gratuluję udanych wizyt. :tak:

Milla
dobrze, że wyniki się unormowały, a tyle strachu było :tak:

Jolek
ta twoja gin to widzę jakaś trochę do mojej byłej podobna... Może chce, żeby ci nerki siadły do porodu? Jak można ciężarnej ograniczyć płyny tylko dlatego, że organizm je odkłada (co jest normalne), nerki pracują za dwoje, płyn wymienia się co dwie godziny a ty masz nie pić :baffled:No i ten szpital... Jeśli ciąża prawidłowa najlepiej czekać do porodu i jechać na IP dopiero jak skurcze są co 5 minut a nawet co 2 minuty. Chyba lepiej spędzić te godziny w znanym domu niż na sali, gdzie się człowiek jeszcze nasłucha wrzasków i zestresuje.
 
Dzięki kobitki :-) Bardzo sie bałam dzisiejszych badań.
Bra ja pisałam o wadze Oli to tak pomyślałam o Tobie i Twojej córeczce, że wagowo podobnie :-)
Jolek mam nadzieję, że tak zobaczymy jutro na wypisie, mam nadzieję że mi nie wymyślą znów kontroli za 2 tyg.:baffled:
 
Dziękuje dziewczyny za mile komentarze :)

Zapomnialam dodac ze mialam tez robiony posiew na paciorkowca. Wyniki za dwa dni. Tez mialyscie to robione?
 
Dariaa ja właśnie wróciłam ze szpitala, byłam po odbiór wyników z wymazu.

I niestety paciorkowiec jest i to dość liczny. Dopa, dopa, dopa.
Poszłam od razu do gina bo akurat ma dyżur, przepisał mi antybiotyk (bagatela 100 zł kosztuje) i mam 7 dni stosować dowcipnie. Zalecił też zwymazić TZ, bo nie wiadomo które z nas jest zarazicielem, wtedy dostanie antybiotyk doustny (dowcipnego wszak nie może).

Całe szczęście postanowiłam zrobić ten wymaz, inaczej miałabym powtórkę z rozrywki i dwa tygodnie z chorym dzieckiem na patologii :-(
 
Hope, uśmiałam się do łez jak próbowałam wyobrazić sobie Twojego męża wciskającego sobie dowcipny antybiotyk:-D Swoją drogą, cholernie drogie to lekarstwo. Ale faktycznie, dobrze że się o tym w miarę wcześnie dowiedziałaś i do porodu ze spokojem się tego badziewia pozbędziesz:tak: Trzymam kciuki.
Milla, super, że wszystko u Was ok:tak:
 
Dariaa - śliczna mordeczka a cipusia że ho ho :-D
Jolek - też uważam że to mało rozsądne co Ci zaleciła ginka , zobaczymy co będzie dalej a oczywiście mamy nadzieję że będzie dobrze!
Milla- cieszę się że wszystko Ok! :tak:
Hope - ojejj to bardzo drogo no ale z drugiej strony dobrze że wiesz i możesz się leczyć to najważniejsze! a powiedz mi bo napisałaś że postanowiłaś zrobić sobie to badania czyli to znaczy że nie każdy ginek zleca je swojej pacjentce? mi na razie nic nie wspominał i nie wiem czy się upomnieć o to czy jak ? to jest normalny wymaz z pochwy tak ? coś w stylu jak cytologia??
 
Mi cytologie zrobila na poprzedniej wizycie, a teraz pobrala ten wymaz do labolatorium i dodatkowo 50zl to kosztowalo. Ale podobno NFZ tego nie refunduje i nie kazdy gin to zleca .
 
reklama
uuuu to dobrze wiedzieć :) wizytę mam w przyszłym tygu więc poproszę o wymaz/posiew /przesiew czy jak to sie nazywa ;)
 
Do góry