reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Buska jak buska ale jaka psiutka dorodna :-D no i tez pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to podobienstwo do mamusi, szkoda, ze ja nie moglam zrobic takiego zdjecia...

Jolek, ty sie nie daj wczesniej polozyc, jesli wszystko bedzie ok to po co? Po to zebys sie meczyla tydzien albo i dwa na oddziale czekajac i sie stresujac? Ja sie napatrzylam w szpitalu jak glupie juz tydzien przed przyjechaly i sie meczyly tylko. Jesli wszyskto bedzie dobrze to mnie wczesniej jak po terminie nikt na oddziale nie ujrzy.
 
jolek - no właśnie, po co wcześniej do szpitala, są jakieś wskazania?

daria - duża i piękna córunia :-)

ania, poisy - gratuluję udanych wizyt!
 
Ja tez juz po wizycie :-) Wszystko OK :-):-) Niunia ma juz 3 kg i wg tego termin przesunal sie na 28 kwietnia. Ale ja tez chce byc majowka :p
Wszystko w jak najlepszym porzadku, z szyjka jeszcze zadnych zmian, pozniej wstawie zdjecia bo w koncu odslonila troche buzke ale nadal trzyma nogi na glowie :-)

Dariaa
gratuluję udanej wizyty,a córcia prześliczna i widać duże podobieństwo do mamusi:)

ja tez juz po wizycie:-)
mały troszke zwolnił z przybieraniem na wadze, ma teraz 2400g:-) czyli moze nie bedzie ponad 4 kg:-)
nastepna wizyta 27 kwietnia, szyjka jak narazie bez zmian, glowka jeszcze wysoko, malemu jest dobrze i narazie sie mu nie spieszy:-)
oby tak dalej:-)

Ania no to na spojnie czekacie na swoją kolej:) Cieszę się że wszystko dobrze

wczoraj miałam usg
zdjec nie bede skanowac bo dzidzia jest na nich partiami
ale wiem, ze bedzie na 100% dziewczynka i ze ma dlugie nozki i raczki ( ma 33 tyg skonczone a ich dlugosc przypada na 37 tydzien) lekarz stwierdzil ze bedzie duza (co mnie nie pociesza) w sumie to chcialabym urodzic troszke wczesniej chociaz tydzien...bo pierwsze dziecko rodzilam 4 dni po terminie i dla mnie to czekanie to byla katorga...

No to gratuluję dziewczynki i udanej wizyty:)

Dziewczyny u mnie wyniki dobre. Naprawdę nie wiem o co jej chodziło z tym szpitalem. Ona cały czas jęczy że mam duży brzuch i będzie duże dziecko. Kazała mi już nie tyć i ograniczyć płyny,ale jak tu nie pić jak mi wiecznie duszno i wodę pochłaniam butlami. 18tego dowiem się więcej. Bez potrzeby i konkretnych wskazań nie dam się położyć szybciej bo po co...poleżeć to ja i w domu mogę!
 
jolek - ograniczać płyny?! Może chodziło jej o soki i napoje słodzone, żeby ograniczyć, ale żeby nie pić, to dziwne zalecenie :szok:
 
reklama
No ja poza herbatą pije wode mineralną,soków nie pijam bo po nich miałam zgagę, powiedziałam jej o tym. Stwierdziła,że teraz mój organizm zatrzymuję wodę w organizmie i zaczynam puchnąć!
 
Do góry