reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Masz rację Hope, moje maleństwo to już nie fasolka, tylko mały człowieczek:-D:-D:-D
to jest naprawdę zadziwiające, że 3 - centymetrowy człowieczek ma już czkawkę...
ale się męczył ten mój maluszek, aż mi się żal go zrobiło:-(
 
reklama
Jestem w koncu po pierwszej wizycie u lekarza, wszystko jest ok, termin mam na 27 maja czyli w moje imieniny hiih, a pierwsze i ostatnie usg bedzie po koniec grudnia dopiero, jk ja wytzrymam do tego czasu?
 

Załączniki

  • dzidziaca182d7.jpg
    dzidziaca182d7.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 64
Marita i Ewelina - dziekujemy za piekne foteczki Dzidziulkow :)

Marita - to pewnie na pewno pan dr wiedzial co robi badajac cycuszki :) Wy to macie fajnie z tymi cycochami, ze Wam rosna w ciazy... moje to dopiero jak zaczne karmic beda wychodzic ze skory prawie :) a w ciazy to odrobinke moze w pozniejszych miesiacach mi urosna... ech... powinnam nieprzerwanie karmic dzieci :p hehehehe
 
ja czekam na kolejne usg z niecierpliwością... Pierwsze miałam w 7tyg.według pani doktor było wszystko dobrze, za 3tygodnie mam następne i mam nadzieję,że dalej będę miała dobre wieści. Strasznie się boję bo w tamtym roku straciłam dzidzię:(


 
Ostatnia edycja:
Do wiadomości wszystkich dziewczyn,które chcą czy nie chcą bliźniąt.Mam dwie znajome na innym wątku,mamy bliźniąt i obie powiedziały,że na pierwszych USG (około 8-9 tc)było widać tylko jedną Fasolkę,lekarz badając brzuch palpacyjnie u obu stwierdził ciążę pojedynczą,macica była nie większych rozmiarów niż w ciąży pojedynczej.Na następnym USG (15-16tc) były już widoczne 2 Fasolki:tak:Dodam,że USG były robione na bardzo dobrym sprzęcie:tak:
czyli mam jeszcze szanse na bliźnięta:-D ale się cieszę




poza tym chciałam pogratulować wszystkim szczęśliwym zafasolkowanym sdobrych wieści od lekarzy ,
no i zdjęcia booooskie :-)
dzisiusie śliczniusie... oby tak dalej...


i przypominam o pisaniu na prv danych , to podopisuję was do listy majowych mamuś:tak:
 
reklama
hej kobietki!
Gratuluję pięknych zdjęć fasolek!!!
Ja wczoraj byłam u lekarza. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wyniki badań są wzorowe, macica odpowiada tygodniowi ciąży i we wtorek na USG i sprawdzenie przezierności i kości nosowej. Ale się cieszę. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Kurde im więcej się wie, tym bardziej się człowiek martwi... Z Wikim nie wiedziałam co to przezierność i że się sprawdza kość nosową i po co to się robi. Trzeba być pozytywnie nastawionym!
 
Do góry