reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
U Was dziewczynki to jeszcze kupka ma zapach fiołków a u mnie to już cała łąka fiołków!!! Wiki je normalne śniadania, obiady i kolacje więc kupka pachnie prawie jak dorosłego :baffled::baffled::baffled:
Jak Wiktor miał 6 miesięcy to chciał, żeby go nosić i zabawiać. Nie można było go zostawić. Ale jak zaczął chodzić zawsze znalazł sobie zajęcie. I tak mu zostało. Oczywiście też z nim się bawię ale często wymyśla sobie sam zabawy. Właśnie teraz wziął kabel od nawigacji i wkłada go w otwory w swoim aucie i udaje, że odpala brykę i jeździ po pokoju :-D:-D:-D
 
Mój, całe szczęście śpi, więc mogę trochę poobserwować, co się dzieje na forum, ugotować mu obiadek i ogarnąć kuchnię. Ja już nie mogę się doczekać, kiedy on w końcu zacznie siadać, to już wtedy nie będzie mu się tak nudzio, że ciągle na brzuszku czy plecach.
Mówisz, że Twój Wiktorek wszystko je co dorosły, ale chyba zapomniałaś, jak fiołkowo pachnie kupa niemowlaka, który zaczyna jeść coś więcej niż mleko ;)
 
Oj kochana dobrze pamiętam kupki wcześniejsze a teraźniejsze :-) Teraz wystarczy, że Wiki przejdzie przez pokój z kupką a już wszędzie czuć, że ją ma :baffled: a wcześniej się domyślałam dopiero po powąchaniu było wiadomo o co chodzi :-D
Oczywiście Wiki je wszystko co my-tylko, że gotowane albo na parze (jeśli chodzi o obiady) Ja razem z nim teraz - bo wszystko lekkostrawne jest i wzdęć nie ma.
Ja jak Wiki zaczął chodzić tak pewnie poczułam wielką ulgę. Wole za nim latać na podwórku niż nosić albo czymś co chwila zabawiać.
 
Mi ostatnio zrobilo się niedobrze jak tylko mój Wojti przebiegł obok mnie z pełną pieluszką:baffled:, nie wspomnę już co się dzieje przy przewijania. Co do zapachu kupki to zgadzam się z Klaudusią, teraz to już zapach jak u dorosłego prawie. A fu...:eek::-D
 
Hehe, jakie to szczęście, że moje dziecię nie chodzi z pełną pieluchą ani psy nie zostawiają mi niespodzianek :-D:-D:-D
Ale to nic, mnie na mdłości ciągną słodkawe zapachy jak waniliowa choinka do samochodu albo wszystkie perfumowane kosmetyki w tym krem
do rąk, jak nie urok to sraczka :confused2: Niedługo będę się myła samą wodą:sorry:

Odnośnie badania przezierności karkowej, robione jest niemal rutynowo między 11 a 14 tc, jeśli kobieta nie jest zorientowana co lekarz robi, nawet nie wie, że miała sprawdzone. Myślę że to bardzo ważne badanie, ponieważ wykrywa różne inne nieprawidłowości oprócz z.Downa. Są kobiety, które taka ciążę usuną (ich święte prawo) a można to robić do pewnego momentu, potem lekarze zalecają donoszenie ciąży i decydowanie już po porodzie. Niektóre choroby można leczyć w trakcie ciąży a niektóre nieprawidłowości są śmiertelnie niebezpieczne dla matki.
 
edit: sorki, zrobiło mi się jedno pod drugim, samo...

Ciążę lekarze nie liczą dziwnie, jeśli na suwaczku jest np. 9 tydzień i 2 dzień, to już skończył się 9 tydzień ciąży i właśnie jest się w trakcie 10, tak jak mam właśnie ja. :-) ;-)
 
Ewelina masz przepiekna date na porod w sam Dzien Matki, moja kolezanka urodzila dzien przed pierwsza rocznica slubu...
Ja też,ja też mam Na Dzień Matki:-):-):-)
A najlepsze,że Polsce moja najlepsza psiapsióła,która prawdopodobnie będzie chrzestną mojego maluszka kilka lat temu miała ten sam termin:tak:No ale jej synuś 30 maja się urodził:tak:
 
reklama
Możemy zrobić zakłady, która urodzi w terminie, jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie dokładnie jak wyliczone wg OM :-D:-D:-D;-):-p
 
Do góry