reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Witam
O raju, śliczne foteczki. Ja mam wizytę w poniedziałek ale pewnie USG dopiero w 13 tyg tak jak było uprzednio, chyba, że zbada mi szyjkę i przy okazji dziecia, ale to pewnie i tak nie w poniedziałek.

Lepidoptera a jaki środek na zaparcia Ci przepisała?? Mnie ciągle powtarzają, że nie można nic brać, tylko jeść dużo błonnika, co mi wcale nie pomaga :(
 
reklama
LACTULOSUM - syrop pomarańczowy, ale szczerze powiem, że nie wiem, czy jest skuteczny, bo jakoś codziennie, choć po trochu, ale sie wypróżniam, więc nie biorę syropku (szczerze bałam się, że bedę siedzieć cały czas w kibelku hahaha).
Pani doktor kazała mi wziąć łyżkę i jeśli w ciągu godziny nie bedzie efektu, to jeszcze jedną łyżkę. Podobno bardzo słodki, może zemdlić. MOżna kupić bez recepty, nie jest drogi.

Aha i gin powiedziała, żeby pilnować tego i codziennie sie załatwiać!
 
Taa, kupa najważniejsza ;) Ja całą ciążę miałam problem i pewnie teraz też mnie to czeka. A, rzeczywiście, syropek brałam i nie powiem, aby jakoś mi pomógł. Doraźnie czopki, coby co kilka dni się wypróżnić.
 
Żółtaczka śliczna foteczka i super, że z maluszkiem wszystko w porządku.
A to moja dzidzia w 6t3d.:-)
 

Załączniki

  • PA060880.jpg
    PA060880.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
marita45 sliczne malenstwo :)
bylam dzis u gina na sprawdzeniu czy jest malenstwo , w zeszlym tyg nic nie bylo widac zadnego zarodka nic doslownie NIC a dzis??? JEST :D za 7,5mm i widzialam jak walilo to malenkie serduszko :D nie dostalam zdjecia USG nawet z tego wrazenia sie nie zapytalalm mojego gina o zdjecie. szkoda... Boziu ale co ja sie nerwow najadlam, co za wielki stres ;/ to byl najgorszy tydz w moim zyciu... no ale teraz jest wszysciutko dobrze teraz mam mase badan d ozrobienia :)
 
Hej ja juz po wizycie 1,29cm szczescia i mocne bijace serducho w 7tyg 5d ciazy! Jestem szczesliwa, jestem zdrowa, w moczu ani sladu po bakteriach! Pozniej wkleje fotke, bo nie wiem gdzie aparat podzialam. Dzisiaj na wizycie doznalam szoku jak lekarz badal mi piersi myslalam, ze zdechne ze wstydu. Maz mnie tak chyba nigdy nie wymacal jak on! Ale przystojny byl to mu juz darowalam hehe Przytylam tylko kilogram (tesciowej waga dodala mi juz 3kg) a ogolnie powinnam przytyc nie wiecej jak 13kg, no zobaczmy co z tego wyjdzie ;)) nastepna wizyta po Wszystkich Swietych...a i termin prawie na dzien matki 21 maj
 
kaska to wspaniala wiadomość, że z Twoim maluszkiem wszystko się wyjaśniło pozytywnie. Gratuluję! Zrób dzidziusiowi suwaczek :-)

mandrzejczuk dla Ciebie także ogromne gratulacje! :-)
 
reklama
Marita i kaska i mandrzejczuk - WSPANIALE! :) ciesze sie z Wami, bo kazda z nas przezywa teraz podobne rzeczy :)

mandrzejczuk hihi, fajnie piszesz o badaniu piersi :) ja Ci powiem, ze jak trafilam do mojego ginka w 6 tc (poprzedniej) to on powiedzial, ze nie ma teraz sensu badac piersi, bo juz sa zmienione z racji ciazy i zebym zrobila USG piersi po zakonczeniu karmienia maluszka :)
tak wiec ja nie wiem co ten przystojny doktor chcial tam znalezc w Twoim biuscie ;)))
 
Do góry