reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratulacje dziewczyny śliczne maleństwa, ja mam dopiero 1 usg 28 października i nie mogę się doczekać aby zobaczyć moje maleństwo.
 
reklama
styna, ja tez mam swoje pierwsze w UK dopiero 20.10, widze, ze roznica miedzy naszymi brzuszkami wynosi 1 tydzien, no i roznica USG tez 1 tydzien...
ja lece jeszcze na USG do PL i mam je 13.10, chce zeby moj dr zobaczyl wsio i ocenil...
 
Bubbles ja ci powiem że z moich obliczeń to ja jestem w 10 tyg i 2 dniu ale pani doktor u której byłam coś pochrzaniła w obliczeniach, sprawdzałam to kilkakrotnie i ostatni okres mi się zaczął 4 sierpnia i jak by nie liczyć wychodzi 10 tyg i 2 dni, ale wszystko sie okaże na usg:)
 
Dziewczynki piękne foteczki fasolek!!! Cieszę się, że wszystko OK.
styna jak Ci mogło wyjść 102d jak ja ostatni okres miałam 24 lipca i jestem w 10t5d??? U mnie USG pokazało tyle samo co ja wyliczyłam!!!
 
hehe dziewczyny ja nie wiem czego on tam szukal ale jakiej kolezanki nie zapytam to nie mialy badan piersi w ciazy heheh wiec albo moj lekarz jest taki dokladny i dbajacy o pacjentki albo rzeczywiscie spodobal mu sie moj nowy, piekny i napompowany biust :-D:-D:-D

prosze bardzo oto moje szczecie w 7tyg 5d ciazy 1.29cm :tak:


Uploaded with ImageShack.us

Styna doktor dobrze ci wyliczyla jestes w 9 tyg ciazy...
 
Gratuluję wszystkim ciężaróweczkom pięknych pociech:tak:Aż się serce cieszy na takie widoki:-)Poczęcie życia to na prawdę cud,pomyśleć,ze jeszcze kilka tygodni temu nic w brzuszkach nie miałyśmy a teraz takie cudności:-)
Ja pierwsze USG mam prywatnie za tydzień w sobotę:tak:
 
reklama
Mandrzejczuk, Kaska gratulacje :-):-):-) Tyle dobrych wiadomości ostatnio, na dobrą modłę :-)

To już niedługo będziemy oglądać USG z machającymi rączkami i nóżkami dziećmi :tak: Jak ten czas leci...
 
Do góry