reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Heh no i ja też po wizycie :)

Wszystko w normie, od ostatniej wizyty +1kg więc jest oki. Wyniki jak najlepsze, cytologia bez zarzutu, aż mi się położna dziwiła :) bo dawno takich wyników nie widziała...

No i najważniejsze na 98% dziewczynka :D:D:D
i wg USG dziś jest 24t5d ciąży a wg OM 25t1dc więc dużej różnicy nie ma :)
Jedyne "ale" to takie, że w razie (odpukać) wcześniejszego porodu miałabym cesarkę ;\ bo Fasola nóżkami do dołu skierowana. No ale do tego jeszcze czas, więc mam nadzieje, że odpowiednio się ułoży.

Za tydzień może dodam foto usg jak dopadnę gdzieś skaner :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Styna super ze dzidzi zdrowe:tak:

Jaipur ja jestem dowodem na to że ta teoria się nie sprawdza bo z Gabi miałam prawie co wizyte jakiegoś grzybka i urodziłam 4400 bez cięcia i nic się nie stało:)

Młoda a moze wage wyjsciowa miałaś wysoką??

Sil gratuluję bułeczki,a dzidziuś przekręca się nawet do 36 tc
 
poziomki - dziękować :) dobrze wiedzieć, za 3tyg kolejna wizyta i zobaczymy co wtedy będzie się działo, bo ogółem bardzo ruchliwa ta moja Fasola :) uh cesarka jakoś bardziej mnie przeraża niż poród naturalny...
 
Sil mała ma jeszcze sporo miejsca to korzysta:)
Moja większa chyba wróciła do położenia głowkowego bo ostatnio coś boczkiem leżała
 
Ostatnia edycja:
Oj mi krew wzięli dzisiaj i muszę powiedzieć że mam już tego dość u mnie jest ciężko pobrać krew i teraz mam siniaka na pół ręki
 
Ja to co ostatnio byłam na pobraniu krwi bałam się jak nigdy bo babka była niesympatyczna... ale krew skubana tak pobierała że nic nie poczułam:)
 
reklama
Hej dziewczyny !

I znowu po wizycie :)
Dzidzius rosnie jak na drozdzach :] Wazy 830 g i mierzy 33 cm
A mi przybylo na dzien dzisiejszy 10 kg od poczatku ciazy :)
Nastepna wizyta w dzien kobiet :]

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • Scannen0001.jpg
    Scannen0001.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 45
Do góry