reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

mila i zanka cieszę się z udanych wizyt

poziomki a ty wypoczywaj i nie łaź nigdzie lepiej... co by Cię do szpitala nie zabrali..
bo musisz z nami tu siedzieć;-)
 
reklama
ja mam na 33 dni jak daja na mniej to potem chyba zus nie wyplaca kasy albo mniej...juz nie pamietam jak to jest dokladnie
 
Poziomki powtórzę za resztą marsz do łóżka i leżeć, trzymam kciuki za waszą trójkę. Gabi się nie przejmuj nie jest już taka malutka, a Gosia na pewno pomoże się nią zająć przecież to już prawie dorosła kobietka.
 
No to super. A mój gin mi daje na 2 tyg, a ja muszę do niego na wizytę jechać aż 90 km. Na następnej się z nim rozprawię! Ciekawe co powie.
 
Co do zwolnień Wam nie pomogę bo nie mam pojęcia jak to jest:-p

Melduję ze paskudną grzybice mamy juz z głowy:-) (przynajmniej na to wygląda)
 
reklama
Do góry