reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
co do infekcji grzybkowych:sorry2: to nie bić, że szerzę popłoch, chociaż nie wiem czy powinnam to pisać, ale dzisiaj dowiedziałam się od położnej ,że infekcje takie osłabiają krocze i istnieje większe prawdopodobieństwo że nie uda się obejść bez nacięcia, ale jeśli tak to popęka, bo tkanka jest cieńsza przez te paskudztwa..

co do l4- ja mam różnie, najczęściej na 28 dni,nie ma różnicy przy wypłacaniu zasiłku chorobowego na ile jest to zwolnienie, ma to tylko znaczenie odnośnie np kontroli przez ZUS, bo te 30 dniowe ZUS kontroluje z urzedu, a te krótsze na wniosek
 
Hej dziewczynki :)
Ja dziś rano na wizycie byłam... Nic nowego sie nie dowiedziałam oprócz tego, że niby za gruba jestem. Mam na plusie w stosunku do wagi przedciążowej 9kg. Wg kalkulatora co znalazłam na necie to nie tak źle jak na obecny 25tc. Ale ginka kazała mi przejść na dietę wyokobiałkową - czyli odstawić owoce i warzywa... Ogólnie nie przepadam za mięsem, a jak mam jeść szynkę to raczej z pomidorem albo ogórkiem. Nie wyobrażam sobie tej diety... Czy ona czasem nie przesadza??
No i dalej leżenie - min 8godz dziennie żeby skurczy nie pobudzać, bo paskudy dalej mnie męczą.
I glukoze mam zrobić - feee... jak ja to przeżyje...
 
Młoda ale najważniejsze że z dzidzią ok. Dziwne że moja ginka nie mówi nic na temat wagi bo ja niestety mam już ponad 10kg na plus :(
 
Ja też mam już 10kg na plusie!I moja ginka też mi nic nie mówi!
młoda_i_piekna-glukoze przezyjesz nie jest aż tak źle:)
 
No ja już po wizycie serduszko bije ślicznie, dostałam skierowanie na fizjoterapię na bolące plecy, a ze złych wieści pojawiło się białko w moczu, na razie trzeba obserwować a jak na następnej wizycie dalej będzie to trzeba będzie coś z tym robić.
 
reklama
Do góry