reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
majowa mamusia, mandrzejczuk, ewelinaD - gratuluje udanych wizyt!!!

salsera -gratuluje a foty sa super!
 
Cześć Dziewczynki!
Ma problem: firma w której pracuję, zmieniła ubezpieczyciela medycznego.
Co gorsze, placówki, w której prowadziłam dotychczas ciążę nie w spisie u tego nowego. I teraz mam pytanie:

Czy warto na tym etapie ciąży zmienić lekarza?
średnio byłam zadowolona z tej lekarki, oczywiście badania wszystkie zawsze robiła ale była zakręcona czasami co mnie odrażało wręcz!

Czy lekarze są przychylni na tego typu zmiany??

Sama nie wiem co robić, z jednej strony mogłabym jeździć do niej na prywatne wizyty ale z drugiej opłacam już niemałą składkę tego ubezpieczenia...więc miałabym podwójny wydatek....
Co mi radzicie ???
 
Zanka to pójdziesz do nowego lekarza i zobaczysz czy Ci podpasuje, jak nie to wrócisz do poprzedniego. A nóż będzie lepszy.
Misia jakoś niedawno zmieniła lekarza i jest zadowolona.
 
Hmmm jak zwykle się boję :-)
Nie lubię takich zmian ale kasa wiadomo teraz najważniejsza i zamiast dwóch wydatków na to samo zawsze ten jeden można przeznaczyć na maleństwo :-)

Zaryzykuję !!
 
zanka ja też zmieniam lekarza od tego miesiąca ;) Lekarzom wszystko jedno czy zmieniasz prowadzącego czy nie, także im to różnicy nie zrobi. A moze będziesz bardziej zadowolona z nowego? :)
 
zanka ja m-c temu zmieniłam lekarza i owszem pytała się dlaczego zmieniłam i wogole to spytałam się jej czy to jakaś zbrodnia że zmieniam lekarza wkońcu mam takie prawo i wybór tylko spojrzala się na mnie, u mnie chodziło też o kase właśnie która jest teraz potrzebna jak woda
 
reklama
Zanka ja zmieniłam gina w 16 tc (jakoś tak) i to była dobra decyzja:) Mój obecny spytał czemu to powiedziałam że poprzedni był niekompetentny i nawet obrazu usg nie umiał odczytać
 
Do góry