reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
ewelina fajnie że wszytsko ok ... śliczne zdjęcie

jeśli chodzi o termin 3d to zależy od gina , jedni nawet zrobią w 18 tc bo twierdza że już można nacieszyć oczy , ale moja ginka tu w ie powiedziała że w 18 tc jest za wcześnie bo dziecko będzie paskudne , i nie radzi robić ,
ale w 22 już nam zrobiła i mała wyglądała ślicznie
teraz miałam w 26tc wg OM (wg usg27) i też dzidzia wyszła śliczna i widoczna , ale nie wiem czy czekałabym do 30 tc bo bym nie wytrzymała:-D

ale co prawda widziałam usg 3d w młodszej ciąży przed 20 tc i wcale mnie takie foty nie zachwycały:no: dziecko nie wyglądało jak dziecko

Wszystko zalezy od tego jak sie dziecko ulozy czy nie zasloni sie raczka czy nozka, no i od sprzetu..
Ale moim zdaniem w kazdym tygodniu widac dobrze, tak jak wyglada juz to dziecko, bynajmniej u mnie tak bylo. W 13tyg mialam pierwsze 3/4d i widac bylo takiego dzidziusia jaki byl choc buzki dokladnie nie zobaczylam bo byl jeszcze za maly, w 17tyg przypominal jeszcze malego kosmite teraz w 26tyg wiadomo ze widac lapiej bo juz nabralo cialka,
dlatego pewnie roznie lekarze proponuja bo zalezy jak kto chce zobaczyc swojego malca, czy jak juz jest wiekszy i widac rysy czy cala postac z raczkami i nozkami jak mniejszy ..
Z reszta moge wam przypomniec zdjecia i jak dla mnie to wszystkie sa piekne na swoj sposob i kazde inne i wg mnie to takie usg w 3/4d warto zrobic zawsze! :)

Zdjecia z 13, 17 i 22 tyg:
Kolaże8.jpg
Desktop3.jpg
22tydz.jpg

A dzisiejsza wizyta tez OK :):) Wszystko w porzadalu, dala mi tylko zelazo tak jak myslalam na ta morfologie . Szyjka ok, z dzidziulka tez wszystko OK, wazy juz 841g potwierdzone ze corunia caly czas, (widac bylo nawet wargi ) ... i pieknie sie do nas usmiechnela !!! ale ogolnie to zaslania sie nozkami caly czas i nie bylo widac za dobrze buziulki.
Ale zdjecia wrzuce pozniej bo musze je zrzucic . Wiec szczesliwa jestem bardzo :)
 
Ostatnia edycja:
daria....gratuluję udanej wizyty....a te wszystkie zdjęcia są super!!!!z kazdego etapu ciązy-swietna pamiątka!
 
daria ja nie móiłam ze nie widać dziecka..
tylko włąśnie że sygląda nieładnie bo jak kosmita , i taki niekształtny.,.
no wiadomo z książek itp jak mały dzidziuś w brzuchu wygląda , ale ja mojego nie chciałabym oglądać z głową 3 razy większa od całego ciała...
bo później miałabym schizy...
co do zasonięcia się to wiadomo , nawet w 25tc może się zasłonić rączką i nie widac , ale my móiłyśmy o innej "niewidocznośći";-)


edit gratuluję dzisiejszej udanej wizyty
 
Ostatnia edycja:
Daria gratuluje udanej wizyty.
Ja bylam na wizycie w sobote. Wszystko ok. Nadia nadal pozostala Nadią:) Tym razem to juz wyraznie widzialam buleczke. Wazy 750g klocek jeden:D Fotki nie za ciekawe wiec nie wstawiam, ja to nic na nich nie widze;/
Dostalam skierowanie na badania m. in ta krzywa cukrowa mnie czeka... ojoj jakos musze przez to przejsc...
 
reklama
Do góry