reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Jolek brzuszek opuścił sie bo małe się inaczej ułozyły,to że mnie wszystko boli cyt"to ciąża bliźniacza i różnie może być".
Dziewczynki przybierają niezwykle równo i różnica praktycznie się nie zmienia:tak:

Milla trzymam&&&&& żeby maleństwo się ujawnilo:tak:

Gratuluję wszystkim Wam zdrowych maluszkow:***
 
Dziewczyny gratuluje wizyt i super wiesci i tych pieknych widoczkow w 3D!

Futrzaczek przybij piatke! mamy Synkow w tym samym wieku (roznica 1 miesiac), a teraz bedziemy mialy drugich Synkow z roznica co najwyzej paru tygodni :D

A Julisia chyba bedzie miec druga Dziewuszke, jesli dobrze zapamietalam?

Kamcia sliczna laleczka, no i widac, ze to kobietka :D

Poziomki dla Was specjalne usciski i buziaki!
 
mila no skryte to Twoje dziecko, hehehe chce zrobić chyba niespodziankę rodzicom :-) Ale i tak trzymam kciuki, żeby się ujawniło &&&&&&&

No a u mnie szyjka jest w porządku, tzn. jest ciut krótsza ale nie ma powodów do niepokoju, będziemy patrzeć jak sie to będzie rozwijać dalej. Mam jakieś dużoe upławy i dostałam maść dopochwową na nie. Z wyników wyszła mi lekka anemia, ale też bez paniki żadnej. Antek spał jak go podglądała ginka, ale poszturchała go trochę i się przebudził, pokazał swoją buzię, machnął rączką i poszedł dalej spać. Zdjęć żadnych nie mam, ale ginka powiedziała, że jest już bardzo duży. Weszłam na wagę w gabinecie i nie dość, że nic mi nie przybyło przez te dwa tygodnie, to jeszcze spadło pół kilo i ginka jest bardzo zadowolona, nie ukrywam, że ja też :-) jednak odstawienie części węglowodanów dało dużo :-)
 
reklama
Moja wczorajsza wizyta była dość krótka,kwadransik zaledwie,ale nie działo się nic szczególnego, głównym tematem były moje zaparcia.Dostałam kilka domowych sposobów, a jak nie pomogą, to lewatywa:szok:
no to golenia już nie trzeba, bo się sama wywoskowałam:-D i już mogę lecieć na poród:-D
Glukoza 116 po obciażeniu 75mg, więc luzik. Trochę się obawiałam, bo przecież dużo spię, a to też mogło być oznaką cukrzycy, no ale na szczęście nie.
Waga niby w górę 2,5 kg,ale przez te zaparcia to gin powiedziała ,że pewnie nic nie przybyło,tylko to treści w jelitach,ble.
Na usg pójdziemy na miesiąc,planujemy do specjalisty ponoć najlepszego w w-wie.Trochę się obawiam,bo zdarzało mu się wykryć to co innym umknęło.
 
Do góry