reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Aaniaap gratuluję córeczki :) a z wynikami pędź czym prędzej do lekarza.

Młoda i piękna gratuluję udanej wizyty i wypoczywaj jak najwięcej :)

Bra śliczne zdjątko słodkiej buźki:)

Kamcia co za sesja:):) słodka dzidzia

Koniczynka leż i wypoczywaj.. gratuluję udanej wizyty:)

Poziomka
wydaje mi się czy mniejsza dzidzia podgoniła trochę z wagą większą ??? Co lekarz powiedział na obniżenie brzuszka ?? Ogólnie widzę,że wizyta udana była..GRATULUJĘ :)
 
reklama
Koniczynko gratuluję, jaka już duża panienka :szok::-)
a moja to mała??:-p
gratulacje z powodu fajnych wizyt i zrowych dzieciaczkow.

Kamcia sliczny nosek ma malutka
Poziomki ale juz spore te Twoje robaczki

Kamcia, a mowilas lekarzowi o tym swedzeniu?
no własnie o to chodzi że zapomniałam i nie powiedziałam... musze do niego zadzwonić , ale w gabinecie przyjmuje w środy piątki i poniedziałki więc musze poczekać do jutra:sorry:

edit:
gag wg tego artykułu u mnie zgadzałyby się obiawy , że nasila się w nocy i od no w sumie 24tc się zaczęłoi ta szyja tylko nie nie swędzą dłonie i stopy , a całe nogi na bezsenność cierpię...
zresztą o tym świadzczy moje siedzenie na bb :-p

ale czy jeśli nie miałąm tego w 1 ciąży to jest mozliwe żeby mieć w 2??
 
Ostatnia edycja:
JA TEZ MIALAM MNOSTWO NADRABIANIA BO SOSTATNIO SIE STRASZNIE ROZPISALYSCIE ALE WLASNIE SKONCZYLAM UFF ;-)GRATULUJE UDANYCH WIZYT I RADOSNYCH WIESCI. ZDJ WASZYCH DZIDZIOLKOW SA SUPER:-)JA TEZ JUZ PO GLUKOZIE I JAK DLA MNIE TO TO BYLA OCHYDA ,DOBRZE ZE MOGLAM ISC DO DOMU BO ZLE SIE CZULAM ZBIERALO MI SIE NA WYMIOTY A W DOMKU SIE POLOZYLAM I 2GODZ LZEJ MINELY.JA MAM NA CZCZO 62 A PO 2H 64.I GLUKOZE KUPOWALAM W APTECE.POZDRAWIAM
 
Dziewczyny wszystkim wam gratuluję udanych wizyt i ślicznych zdjęć, maluszki są poprostu prześłiczne:-).Moja wizyta 7 lutego wię jeszce trochę czasu, glukozę też mam do zrobienia 75, pójdę po niedzieli, chyba że sobie sama zrobię bo mam aparat do mierzenia cukru:-)
 
ja juz po glukozie, i powiem wam ze jak dla mnie, to wcale to nie bylo niedobre :p Wzielam chlusta na raz, troche zemdlilo ale po 5 minutach juz spoko, w ogole czulam sie normalnie, poszlismy na spacerek nad morze wiec czas zlecial bardzo milo, jedyne co to glodna byłam :p
A wyniki beda popoludniu lub jutro rano .. hmm zobaczymy ..
 
Kamcia - śliczna duża córeczka ale mi to mogłabyś wcisnąć że to chłopak i tez bym uwierzyła bo ja zabij mnie ale kompletnie nie potrafię wypatrzeć tam cipuszki ale to nie tylko na Twoim ogólnie mam jakieś chyba przyćmienie :-D:tak:
dariaa- ale Ci dobrze że tak łagodnie przeszłaś tą glukozę no ja ją źle wspominam z pierwszej ciąży a jutro idę mam nadzieję że będzie Ok
poziomki- zuch dziewczynki oby tak dalej :-)

no i dla całej reszty mamuś z udanych wizyt gratulację :tak:
 
reklama
Futrzaczek, nie stresuj sie to glukozą, to nawet dobre było, tylko słodkie strasznie(nic dziwnego:D).Wypiłam dzisiaj na raty, duszkiem bym nie dała rady, siedziałam czytałam książke i popijałam jak herbatkę.A maluch fikał w brzuchu.Popiłam mineralką,mały łyczek, jak już było za dużo tej słodkości.
 
Do góry