reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
a na moje to interpretacja zapisu usg jest bardzo trudna i mozna dziewczynkom wybaczyć ;) widze po moim M- dla niego to czarna magia, dziwię się, że jest w stanie dojrzeć stópki i dłonie ;)))))
 
jolek : sok z buraków(wyciskany, plus jabłkowy),activia z otrębami, kawka,moczone śliwki w wodzie- pijemy koniecznie ta wodę ze śliwek i jemy takie rozmoczone(takie niemoczone ponoć działają odwrotnie), na razie testuję te sposoby ,zobaczymy..

ypra
- wybieramy sie do dr.Roszkowskiego,ale jeszcze się waham..bo się trochę boję
 
Jaipur ja właśnie w poprzednich ciążach konsultowałam właśnie nasz przypadek z dr Roszkowskim. Jest to bardzo dobry specjalista, ale dla mnie to nie jest człowiek tylko jakiś robot bez uczuć, jest strasznie niemiły i arogancki, jak byłam u niego w 22tc żeby jeszcze potwierdzić, że nasz Jeremiaszek ma taką samą wadę jak Mateuszek to powiedział mi, że dlaczego jeszcze nie usunęłam ciąży myślałam, że go uduszę. Nie wiem chyba lekarz w takiej sytuacji powinien inaczej podejść do pacjentki, a on po prostu nie ma chyba uczuć. Nie wiem może na prywatnej wizycie jest inny (my byliśmy w szpitalu w poradni). W każdym bądź razie mam bardzo złe wspomnienia o tym lekarzu.
 
Hejka ja po glukozie i dalej trzymam się wersji że to jest Bleee :tak:;-):-p ale dałam radę wypiłam duszkiem bo ja na raty tego bym nie dała rady. Przez pierwsze pół godz było mi nie dobrze ale potem już Ok .
Dzisiaj też jakoś wyjątkowo brzuszek mi się napina jak nigdy aż wzięłam nospe mam nadzieję że ona na pewno szkodliwa nie jest.
Wyniki odbiorę w środę bo wtedy też mam lekarza więc coś więcej będę wiedzieć. :tak:
Bubbles- no to piątka!!! :tak:
Lepidoptera - hihi dzięki słonko ;-) nie jestem chociaż sama :-p
Kamcia - :-)
jaipur, melia , jolkaa- cieszę się że u was i maluszków wszystko dobrze :tak:
 
reklama
Alex, my nie jesteśmy skierowani do niego na konsultacje,bo jak do tej pory wszystko jest idealnie.
Ale może poprzedni lekarze coś przeoczyli, pójdziemy ,sprawdzimy i będziemy już spokojni do porodu.
 
Do góry