reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ehhh ja już po wizycie...dostałam skierowanie na krzywa, morfologię i mocz, mam łykać Mg z B6 i jeszcze maść dostałam na infekcję. Moje dziecię nadal się nie ujawniło :-( jest umiejscowione bardzo nisko,poprzecznie,tyłem ehh :-(
Mam nadzieję, ze za tydzień na 3D już wszystkiego się dowiem.

bo to pewnie dziewczynka jest :-) tak samo było u mnie nie chciała sie pokazać mała złośnica hi hi
 
reklama
Melia gratuluję udanej wizyty:) szkoda,że nie masz zdjęć,ale ważne że pooglądałaś sobie maluszka :)

Jaipur to co za sposoby dał Ci gin na te zaparcia??
 
melia to super że wszytsko ok i że waga spada:tak:

jaipur fajnie że dała Ci jakieś sposoby na zaparcia:tak: przynajmniej jak pomogą to nie będziesz się z nimi tak męczyła;-)
 
Strasznie uparte te Nasze dziecie, usg trwało 30 min i nic :szok: ehhh Mój A. też twierdzi,że to dziewczynka,wredna po mamie :-Di nie chce się ujawnic.
Jolek Mg mam brac 3 razy dziennie po 1 tab.
 
reklama
Futrzaczku - pocieszę Ciebie, ze nie jesteś sama, taka "niedowidząca". Sikorkę (u mnie w domu rodzinym tak się mówiło na wargi sromowe;-)) u Emmy jakoś dojrzałam bez podpowiedzi Kamci, choć trochę to trwało, ale stópki, którą się wszystkie zachwycałyście na którymś z poprzednich zdjęć, nie udało mi się zlokalizować:baffled:
Jak byłam na USG w 23tc i pani dr mówiła, że dziewczynka, i zadowolona kazała spojrzeć między nóżki, to głupio mi było powiedzieć, że nawet nóżek nie widzę:no::zawstydzona/y:
 
Do góry