reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

futrzaczku mniej więcej Ci to zaznaczyłam i porównaj sobie :-p
P260111_10.550001 - Copy.JPGZobacz załącznik 321769
 
reklama
Pewnie że widać cipuszkę, to tak jakby siedziała na krześle a my spoglądamy spod spodu :-) tak mi to też gin wytłumaczył jak nie mogłam pitolka u nas zobaczyć
 
Gratuluje udanych wizyt i przebrnięcia przez glukozę;)Dziś byłam na wizycie wyniki mam w normie,glukozę również.Gin zrobiła szybkie usg i na 90% bedzie Dziewczynka:)Kolejna wizyta dopiero 3 marca i ma to być ta kontrolna z usg po 30 tyg.
 
Sporo Was u tych lekarzy ostatnio było, nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać:no: Bynajmniej wszystkim bardzo gratuluję i cieszę się z dobrych majówkowych wieści:-) Kamcia, foty są super, a malutka przepiękna:tak: Poziomki, dla Ciebie specjalne uściski, niech te Twoje dwa bąbelki nadal się tak dobrze trzymają:tak:
Moja wizyta w poniedziałek, już się nie mogę doczekać, żeby małego trochę podejrzeć i zobaczyć jak się zmienił:-) Mam tylko nadzieję, że nie zrobi nam psikusa i nie okaże się być dziewczynką;-)
 
reklama
Ehhh ja już po wizycie...dostałam skierowanie na krzywa, morfologię i mocz, mam łykać Mg z B6 i jeszcze maść dostałam na infekcję. Moje dziecię nadal się nie ujawniło :-( jest umiejscowione bardzo nisko,poprzecznie,tyłem ehh :-(
Mam nadzieję, ze za tydzień na 3D już wszystkiego się dowiem.
 
Do góry