reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
gratulacje z powodu fajnych wizyt i zrowych dzieciaczkow.

Kamcia sliczny nosek ma malutka
Poziomki ale juz spore te Twoje robaczki

Kamcia, a mowilas lekarzowi o tym swedzeniu?
 
uff, nareszcie nadrobiłam chociaż ten wątek:-)

DZiewczyny - wszystkim gratulauję udanych wizyt! NIe wymienię Was wszystkich, bo nie jestem w stanie zapamiętać (ciążowe odmóżdżenie :sorry:).

Bra, Kamcia - śliczne zdjęcia! Jakie wyraźne buźki:-D

Któraś z Was pisała o krwi w moczu - ważna sprawa, nie bagatelizuj tego. Może to być efekt obecności złogów w nerkach (lub choćby piasku), albo po prostu poważna infekcja np. zapalenie miedniczek nerkowych. NIe chcę Cię straszyć, bo może to też coś innego, ale lekarz musi zobaczyć wyniki. Pozdrawiam
 
vikamcia - piękne fotki, mała cudnie się uśmiecha :-)
koniczynka - jaka córcia już duża, cieszę się, że wszystko ok. Ciekawa jestem ile waży mój mały ;-)
poziomki - gratuluję wizyty, trzymam kciuki by małe się nie śpieszyły!

Odnośnie glukozy, to moje koleżanki kupowały, mnie w mojej przychodni miło zaskoczyli - nie musiałam, dostałam na miejscu gotowy napój.
 
najlepiej zapytac w lab czy trzeba mieć ze sobą swoją glukozę - ja dostałam na miejscu, może dlatego, że robiłam w labie szpitalnym (z NFZ)

koniczynka, poziomki - gratuluje udanych wizyt! pieknie Wam rosną dzieci!

kamcia - sliczne i bardzo wyraźne foty! gratulacje!

Kamcia - jesli nadal odczuwasz swędzenie to KONIECZNIE zgłoś się do lekarza i zrób badania krwi!!!!!!!! nie chcę siać paniki, ale to może być początek cholestazy ciążowej - lepiej to sprawdzić! Moja koleżanka miała cholestazę, musiała poleżeć trochę w szpitalu (kilka dni), ale najwazniejsze, że urodziła zdrowego pieknego szkraba i to po terminie :-)
tu masz artykuł na ten temat:
www.QZ.pl ZDROWIE FITNESS URODA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry