reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
poziomki....na to wyglada :-) a czy Twoje dziewczyny zamierzaja trzymac sie terminu? ;-)cos mi sie wydaje, że jak im się zrobi za ciasno w brzuszku to zapragną wyjść ciut wczesniej.....ale tylko ciutek....;-)
 
Gin powiedział że ucieszy się z 36 tygodnia,a wiesz większa jest większa o tydzień a mniejsza rowna z OM. Nawet giny sa zdumieni ich wielkością i tempem rośnięcia to moze oznaczać że przed 36 beda sie juz nie miescic. Ciekawe jakie jutro beda
 
Bra super wieści :-)
Gag nie martw się będziesz brała żelazo i będzie ok :-) też walczę z niską hemoglobiną :wściekła/y:
Ja mam połówkowe u mojego gin w czwartek, a dziś umówiłam się na 3D na 3.02. już się doczekać nie mogę :-)
 
Kurde Marzena miała wczoraj wizytę i się pipeczka nie odezwała :-(

Ciekawe jak tam Hope i Futrzaczek bo one dzisiaj mają:confused:
 
Taki miałam zamiar,sprawdzałam i była aktywna dziś o 19.10 ale wystarczy kompa włączyć i się BB automatycznie włącza(ja tak mam;))

Wysłałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę,że teraz jest aktywna,ale czemu nic nie pisze i trzyma nas w takim napięciu????????????????????
Poziomka to wysyłaj:tak:
 
Do góry