reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dzięki dziewczyny i przepraszam za strachy ale wiecie jak to bywa, wlazłam coś przeczytać a tu dziecko jest głodne, potem chce kupę, potem trzeba skrzydełka obrócić i tak od chyba 19 nie mam chwili, żeby zdać relację.

Poziomki bo ta ilość kłuć to zależy od laba moim zdaniem. Jek oni mają program, że trzeba trzy razy bo inaczej im komputer idiocieje to nie przegadasz. U mnie w szpitalu (większość labów tam wysyła materiał) daje wyniki bardzo dokładnie opisane, z ładnie określonym zakresem referencyjnym (jeśli to tak się nazywa) i wtedy żeby mu normy wyszły jak trzeba to widać trzeba mu podać dane jak trzeba. Ale tym razem idę gdzie indziej bo najbliższe lab. jest otwarte od 7 do 9 więc musiałabym się zerwać nie wiem o której żeby zalecieć tam jako pierwsza (i co z dzieckiem moim? męża ekstra budzić żeby ja zaprowadził do przedszkola albo ją zrywać po 6?) Inne lab trochę dalej jest otwarte jakoś do 10.30 tylko wyniki są za dwa dni. Myślę że nie umrę za kierownicą po tej glukozie?
 
Ostatnia edycja:
Ja dostaje zlecenie ze Starynkiewicza do ich lab szpitalnego i też fajnie opisują:tak:
Ja się czułam fatalnie przez 1 godzinę potem już normalnie
 
No i oczywiście dopiero teraz odkryłam, że o wizytach i usg piszemy tutaj. Muszę sobie jutro dokładnie wszystko wstecz poczytać i przekonać się, czy mam dobrego lekarza, w porównaniu z wami, bo cos mi się ostatnio zachciało zmienić doktora.
 
reklama
Jestem :tak:
piękny duży zdrowy chłopak:tak::tak::-)
waga - 691 gr cała tzw morfologia płodu wyszła prawidłowo wszystko jest i na swoim miejscu :-)
z wymiarów z USG mniejszy termin na 14 maja a wg OM na 4 :tak:
Filmik mam boski taka mała kochana mordka i na dodatek akrobata zdjęcia też super ale nie mam skanera póki co więc musicie się uzbroić w cierpliwość :tak:

marzenka - cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze :-)
 
Do góry