reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gagnie stresuj się już tylko pamiętaj o tych tabletkach, a swoją drogą lekki opiernicz ci się należał.
Bra gratuluję na pewno odetchnęłaś z ulgą
Co do ciąży w UK to dla mnie ich podejście jest niezrozumiałe. Zacznę od początku do 12 tygodnia kobieta nie jest w ciąży tylko spóźnia się jej okres, do tego czasu jak cokolwiek się wydarzy lekarze nie podejmą żadnej próby podtrzymania ciąży, bo jak można podtrzymywać coś w czym się oficjalnie nie jest. Prawo dżungli silniejszy zarodek wygrywa słabszy odpada. Od 12 tygodnia wreszcie jesteśmy w ciąży, więc ewentualnie mogą próbować podtrzymać ciąże, ale też nie za wszelką cenę, od lekarza zależy czy to zrobi i czy w razie urodzenia się dziecka wcześniej będzie starał się je uratować. No i wreszcie jak osiągniemy ten magiczny pułap 25 tygodnia jesteśmy królami wszystko co trzeba robią natychmiast, niech nas chociaż coś delikatnie zaboli czy strzyknie i się poskarżymy to odrazu to sprawdzają, No i teraz nasze maluchy mają szanse na przeżycie bo lekarze już muszą je ratować, bo według prawa dziecko urodzone po 25 tyg. może już samoistnie żyć. Niektórzy lekarze poważnie już podchodzą do ciąży w 24 tygodniu.
 
reklama
co za głupie podejście w UK, zwlaszcza dla kobiet które straciły ciaże w 10-12 tygodniu, gdyby nie opieka mojej gin, leżenie plackiem i faszerowanie się duphastonem , chyba miałabym małe szanse na dzidzię. Jakby 3 raz było to samo co poprzednio, to napewno bym miała mega traumę.A wątpie aby bez podtrzymania dało radę, bo już miałam krwawienia i skurcze

gag,przypominajkę sobie ustaw w telefonie, to działa:)

bra, cieszę się razem z Tobą, w sumie to nieważne czemu Cie trzymali niepotrzebnie, najwazniejsze ,że jest wszystko dobrze
 
Ostatnia edycja:
styna....wiem, że sie należał...:zawstydzona/y: cały czas przepraszam Stasia, że ma taka nierozsadną matkę :zawstydzona/y:
 
A tak a propo usg szyjki. Jak pojechałam na izbe to na usg szyja miała 45mm a 2 tygodnie wczesniej 34mm. Nastepnego dnia byłam na usg jak zwykle i szyja miała 31mm. Zależy kto robi i tego wyniku z IP nie biore pod uwagę.
 
bra gratuluje udanej wizyty i ciesze sie ze wszystko wporzadku:)
gag - nie katuj sie tak tym ze nierozsadna matka z Cioebie, napewno robisz wszystko z mysla o dzidzi. To poprostu zwykla roztargnienie, ja tez czesto zapominam np. witaminek, i budze w nocy P bo przypomina mi sie o 2.00, jak sie obudze na siku.
Tak jak radzi jaipur chyba przypomnienie w telefonie jest najskuteczniejasze:)
 
Będzie dobrze gag, połykasz, wróci wszystko do normy, dobrze że masz już mobilizację. No i tam się nie stresuj Kochana za bardzo, bo nic dobrego z tego nie będzie. A Stasiu chłop jak dąb będzie!:wink:

Salsera, przeraziły mnie te stópki, takie maleńkie, ale faktycznie jak już wychodziła, to śliczna dziewuszka! Cieszę się, że żyję w takich czasach, gdzie udaje się ratować wcześniaki.
 
Gag - nie zamartwiaj się i nie obwiniaj wszystko będzie dobrze i chyba rozwiązanie z przypomnieniem w tel będzie dla Ciebie najlepsze :tak:
Bra- cudownie że z Lenką wszystko dobrze , a szpital tak jak mówisz Ci nie zaszkodził a lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować a teraz na pewno już będzie wszystko dobrze :tak:
 
Witam!
Bra-super że wszystko ok:)
gag-bedzie dobrze bierz żelazo odpoczywaj a pewnie wszystko wróci do normy:)
Ja dzis po wizycie u endokrynologa(niedoczynność tarczycy)i zwiekszyła mi dawke hormonów z 50 na 75.Kolejna wizyta po 30 tyg.a w czwartek wizyta u gina juz nie moge sie doczekac!:)
 
Bra super że z szyjką wszystko ok i gratuluje wizyty")
Gag nie przejmuj się, będziesz teraz brała żelazo i wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Do góry