reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Melduję się koleżanki. Bez stresu mi tutaj.

Wczoraj nie miałam siły pisać. Tak mi się spać chciało i pysk mi się darł jak wróciliśmy ( a było już dość późno) że mi się nie chciało pisać nawet. A dzisiaj trochę musiałam polatać więc dopiero teraz wlazłam.

Wszystko jest ok. Pomimo moich twardnień szyjka jest utrzymana więc mam się nimi nie martwić ale nie wariować i obserwować. Jak będą częściej niż 5 razy na dzień to jeść nospę a jak nie pomoże to się zgłosić.
Dzidziol rośnie bez zastrzeżeń, wczoraj orientacyjnie miał 661 gr. Trochę śmieszne ma proporcje bo główka większa niż wg OM, brzuszek w normie a nóżki mniejsze o tydzień. Siusiak był widoczny więc już 99% że to chłopak. Uff -dobrze, że się znów nie zmieniło :D Zdjęć ładnych buziaka nie mam bo narazie moja macica jest długa i stosunkowo wąska więc maluch ma idealne warunki, żeby wyprostować nózie i stać sobie na moim pęcherzu ale ścianki macicy są na tyle blisko siebie, że jest mały prześwit między nimi a dzieckiem i 3D od tego głupieje. I obraz jest niewyraźny lub wręcz nic nie widać. Dostałam kilka króciutkich filmików i na jednym nawet coś tej buzi widać więc jak zrobię z tego stopklatkę to wkleję.

Dostałam skierowanie na morf, mocz i glukozę oraz na przeciwciała ( czy nie ma konfliktu). Pytałam gina czy robi się z 50 gr czy 75 ten cukier i on w pierwszej chwili dał mi skierowanie na 50 ale jak go zapytałam to mi zmienił na 75 i powiedział, że fakt to się niedawno zmieniło. Ale pytał czy ja w ogóle chcę pić tę glukozę bo podobno jest badanie na glukozę jakąśtam i to robi się z krwi bez picia ale ja wolę tradycyjnie - jestem solidarna :D Acha, i nie trzeba się dziabać 3 razy chyba, że w pierwszej ciąży było coś nie tak. Jak to tylko zwykłe przesiewowe badanie to raz na czczo i potem po 2 godzinach.

No i na wadze przekroczyłam 71 kg :(((( Jak tak dalej pójdzie to za tydzień dwa przekroczę 10 kg przyrostu :((((
 
Marzenko cieszę się że wszystko dobrze:tak: Ja w żadnej ciąży nie miałam problemu z glukozą a i tam mi 3 razy pobierali:confused:
Wagą sie nie martw w maju będziemy się razem odchudzać:-)
 
reklama
Do góry