reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

dziewuszki, a Was lekarze uprzedzali, że "następna wizyta to połówkowe " i więcej badań, czy to wychodziło samo z siebie? moja ginka nic o tym nie wspomniala, a wizytę mam w przyszłym tygu, czyli w 21 tygodniu ciąży. coraz bliżej do wizyty, więc świruję troszku. ;)
 
reklama
bra u mnie nie uprzedzał nikt.. zadzwoniłam do pl gina i poiedziałam ze chce na połówkowe się umówić..
ogólnie to powinno być takie badanie gdzie badają dzidziusia w połowie ciązy wszystkie szczegółowe parametry ale nie wiem jak to w pl jest dokładnie..

karolka, fajnie że po wizycie wszystko ok:tak:
 

Witajcie!!!
Jestem dziś przeszczęśliwa!!!
Byłam na dokładnym połówkowym USG i wszystko z maleństwem jest w porządku - serduszko zdrowe:-D:-D:-D
i.... będzie ZOSIEŃKA:-D!
Czyli nasz test domowy, o którym pisałam wcześniej, nadaje się do opatentowania :)

Maleństwo waży ponad 492g, zdjęcia nie mam, bo szczerze mówiąc rozpoznałam tylko stópkę, rączkę i kręgosłup...nic nie mogłam dojrzeć:no:
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10





 
Same dobre wieści! Gratuluję Karolka!

Również jesteśmy po udanej wizycie, z dzidziusiem wszystko w porządku, waży 400g, poznaliśmy płeć. Motylku gratuluję, my również spodziewamy się Zosieńki!!:happy2:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny gratuluję wspaniałych wieści :)

Kamcia dzięki, czyli u mnie wyjdzie to pewnie podczas wizyty. martwie sie tylko, bo moja ginka ma ciągle kolejkę i może mi nie poświęcić duzo czasu...no zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny gratuluję wspaniałych wieści :)

Kamcia dzięki, czyli u mnie wyjdzie to pewnie podczas wizyty. martwie sie tylko, bo moja ginka ma ciągle kolejkę i może mi nie poświęcić duzo czasu...no zobaczymy :)

aż tak dużo czasu a to nie potrzeba...
ja np byłam w gabinecie 20 min:tak: i wszytsko się odbywało spokojnie..
myślę że i w 15 się lekarz wyrobi:-p

lepi jak super że znacie płeć i że wszsytko ok:-)
naprawdę ciesze się razem z Tobą:tak:
 
Do góry