reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Nie wiem jak Wy ale ja im dalej w las tym gorzej. Początki ciąży czułam się super, mogłam góry przenosić. A teraz coraz częściej jestem słaba, zmęczona, bez humoru... nie wiem czy to zima czy hormony, bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że ciąża przebiega prawidłowo
 
koniczynka hormony plus zimowa deprecha, ja zawsze lapie jesienna depreche pierwsze chlodne dni, mrozny wiatr, wiec zawsze w okresie pazdziernik-listopad mam bole glowy, ale teraz zajelismy sie przeprowadzka i jakas mnie to ominelo. a teraz coz, mamy coraz wieksze brzucholki, pojawiaja sie nowe dolegliwosci i jakos sie to wszystko kumuluje z naszymi hormonkami. Jedynie zawsze wizyta u ginka nastraja mnie jaos tak pozytywnie, ostatnio tez bolala mnie glowa 2 dni ale jak tlyko weszlam do gabinetu momentalnie przestala mnie bolec ;-)
 
Hurra hurra:) wlasnie dzwonilam do mojej gin i jutro o 17.30 mam wizyte, tym razem prywatnie, bo jeszcze nie podpisala umowy z NFZ i narazie nie przyjmuje w przychodni. Juz nie moge sie doczekac az zobacze moja kruszynke, no i moze wreszcie sie dowiem czy to Nadia czy Pawelek :))
 
Udanej wizyty w takim razie Wisienka :) aby maluszek się ładnie zaprezentował ;) :)

A powiedzcie mi, bo czytałam że podwyższone tętno w ciąży to normalka,ale czy na pewno ? czy któraś się z tym spotkała, ciśnienie mam średnio ok 120/75, ale tętno zawsze ok 100, w sensie ok 108,106...
 
emikaa tak to prawda z tym tętnem więc się nie stresuj :)
No to uff...;):) bo ja oczywiście już miałam milion teorii,że może pojawiła się cukrzyca,a może coś jednak z tą tarczycą ( aczkolwiek te dwie rzeczy jeszcze do końca niewykluczone...)ale na zapas się martwić nie będę...:D
 
reklama
Do góry