reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
gdzieś kiedyś czytałam, że cytryna czasem zmienia wynik:baffled: ii trzeba powtarzać badanie...
ale w sumie to nie wiem, nie pytałam lekarza
zmienia wynik ,trochę..
ale jeśli daleko mu do górnej granicy i wynik mimo to wychodzi w normie , nie powtarza się badania..
jeśli będzie przy górnej granicy to niestety trzeba poowtórzyć badanko...



emilkaa super zdjątko..
teraz widze już same prawie 3d się kłaniają:-)
 
:) udało się małego uchwycić,bo tak to zasłaniał się łapkami cały czas :D podobno będzie miał nochal po tatusiu czyt. troszkę większy :D hihi
Mi glukozę zaleciła G robić ok 26 tyg dopiero...nie wiem czemu tak późno...
 
Ta glukoza wcale nie jest taka straszna i wcale nie potrzeba tej cytryny:) Można spokojnie to wypić:) Ja w pierwszej ciąży też się bałam tego pić bo każdy straszył, że to takie ochydne-fakt do najsmaczniejszych nie należy, ale gorszych rzeczy się w życiu próbuje:)
Ja będę to piła za dwa ok. 2 tyg. bo wizyte mam 27 stycznia, a lepiej zrobic to tuż przed wizytą.
W pierwszej ciąży miałam wypić 50 rozpuszczoną w szklance wody( teraz też tak mam) Ja rozrobiłam to w pół szklanki, bo po co aż tyle pić, a potem wziełam gumę do żucia i pojechałam na badanie. Ja piję to w domu bo po co tam mam siedzieć i czekać?
 
Ostatnia edycja:
Ja też piłam glukozę we wtorek i to naprawdę nie jest straszne. Da sie to wypić bez cytryny. Ja piłam to w laboratorium, byłam tam z mężem więc ta godzina czekania całkiem szybko mi zleciała. Troszkę mi się tylko spać chciało po wypiciu tego. Nie jest źle dziewczyny, nie macie sie czego bać :)
 
jestem po wizycie u ginka i jestem w szoku jak jasna cholera, miala byc corka a dzisiaj wyrosl jej siurk i bede miala syna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Siur jak dab, usg 2 razy robilismy zeby wychwycic na 100% plec no i jest syn, maz skacze do sufitu i jutrzejszego sulwestra chla za syna cieszy sie jak glupi. Waga 311g, ja od ostatniej wizyty przytylam 1,5kg czyli w sumie mam tylko 3,5kg na plusie, szyjka, lozysko i cala reszta jest super jestem szczesliwa ale zarazem zszokowana, ze jednak synus a nie corenka ;-)
 
reklama
mandrzejczuk....WOOOOOW!!!! tylko tyle jestem w stanie powiedzieć!!!! A to niespodzianka na koniec roku!!!! Super!!! Gratuluje!!!!

Wiesz, nas tez lekarz wczesniej nastwił na córke, a bedziemy miec synusia!!!! Szok tez był!!!! ;-) synusie też sa fajni.... ;-)hehhehe, więc bedzie dobrze!!!!! Mam nadzieje, że nie zakupiłas mnostwo różowych ubranek, sukieneczek itp.....hihiihi ;-)
 
Do góry