reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

I melduje się kolejny chłopak :) 482 g :) początek 21 tyg.
21tydz.jpg
 
reklama
No na czczo to chyba nikt nie lubi, ja tam sie krwi nie boje ale jak mi na czczo pobierala i na glos jeszcse powiedziala do drugiej piguly, ze jej zyla pekla to az mi sie cieputko zrobilo ;-)

emilkaa jaki sliczny chlopak, bedzie rwal laski ze ho ho, zdumiewajace jak juz w polowie ciazy widac wyraznie malenstwo
 
jolka, emika - super foty!!!

Ja na glukozę idę za jakies 2 tyg. - trzeba to jakos przezyć i tyle.....
 
EEE to wy z tą glukozą ;) ja wezmę pół cytrynki, żeby jakoś sobie pomóc i chlub do dzióbka ;))))
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt, zrzera mnie zazdrość jak patrzę na zdjątka waszych pociech :) moja wizyta dopiero 11 stycznia, eh... ile to czasu ;/////
 
reklama
gdzieś kiedyś czytałam, że cytryna czasem zmienia wynik:baffled: ii trzeba powtarzać badanie...
ale w sumie to nie wiem, nie pytałam lekarza

nie wiem ... tez jeszcze nie pytałam lekarza, zapytam, gdy da mi skierowanie ;))) ale czytałam jakies artykuły ,gdzie napisane było, że można. ale co tam można czy nie można, wypic i tak będzie trzeba ;)))
 
Do góry