reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Ja miałam USG 23.12 i okazało się,że tym razem będę miała córcię.
Tzn. na USG między nogami dzidzi nic się nie dyndało:) Więć moja gin. powiedziała, że wygląda jej to na dziewczynkę( mam nadzieję, że już między nogami się nic nie pojawi) U mojego synka na połówkowym USG to elegancko było widać jajka i ptaszka między nogami, a tu zupełnie nic nie było:)
 
a ja wczoraj ogladalam na plytce taki dokumentalny film o ciazy i tam bylo wyjasnione dlaczego tak ciezko plec odgadnac, przeciez u chlopaka cos powinno sie dyndac a u dziewczyn ki nie prawda? no i tu doznalam szoku bo poczatkowo u jednej jak i drugiej plci narzady sa identyczne na poczatku jest taki jakby dzyndzelek a po jego bokach 2 faldki skory ( niewiem jak wam to wytlumaczyc) no i potem u dziewczynki ten dzyndzelek sie zmniejsza i powstaje z tego lechtaczka a z tego po bokach robia sie wargi sromowe, a u chlopaka dzyndzel rosnie w zmieniajac sie w penisa, a z tej skory po bokach robia sie 2 jajeczka :-D troche zamotalam ale nie wiem jak to wyjasnic...
 
Mandrzejczuk nic nie zamotałaś:) wszystko jest zrozumiałe (bynajmniej dla mnie)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie u mnie dzis potwierdzone na 100% SYNUŚ:-)
Wszystkie pomiary w jak najlepszym porządku duzy chłopaczek cały czas starszy o tydzień:-),mój mały mężczyzna:-D.
A teraz uciekam bo mam gości, ciąg dalszy:-)
 
Ostatnia edycja:
Mandrzejczuk ja też kiedys o tym słyszałam tak że nic nie poplątałaś :-D
Byłam 21 grudnia na usg i wszystko w porzadku dzieciaczek ma 17 cm i śliczny profilek zadarty nosek ,jest podobne do mojej młodszej córki jesli i z charakterkiem to osiwieje:-D:-D
Babsko na usg mało przyjemne i jak zagadalismy o płeć czemu tu nie mówią i takie bajery, że w Plto norma to ta wredna pinda delikatnie mówiąc prawie nas opieprzyła że usg nie do tego służy że nic nie zmienimy a tu nie chodzi o plec dziecka tylko żeby wszystko było ok,niby racja ale była taka nieprzyjemna :wściekła/y:i tak mocno naciskała na brzuch przy badaniu że aż bolało :szok:
 
reklama
Do góry