reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dziewczyny, które poznały płeć - GRATULACJE!

Ja wciąż czekam na ujawnienie się mojego Maluszka, bo na 2 osttanich usg - nie chciał pokazac co ma między nóżkami :) 23 grudnia idziemy na 3D - mam nadzieje, że moja dzidzia uszanuje cięzko zarobione pieniazki rodziców i w końcu dowiemy się czy jest dziewczynką czy chłopczykiem - bardzo cchemy zrobić dziadkom ta wiadomością prezent na święta :-) a jesli dzidzia się zbuntuje i się nie pokaże to nastepna szansa 19 stycznia ;-)

Wczoraj wpadlismy po wizycie do h&m - tyle cudnych ciuszków, normalnie oczopląsu dostałam - wszystkie bóle mi minęly i latałam jak oszałała po tym dziale dzieciecym....hehehhe - ale mój D. stwierdził, że dopóki nie znamy płci, to nic nie bierzemy.....a tak baaardzo chciałam coś kupić!!!!! :-(

Jesli dzidzia się w czw. ujawni to już po świetach będę mogła wybrac się na przeceny....;-)

A wczorajsza wizyta...... pisałam juz o tym trochę w wątku o samopoczuciu .......generalnie to zapalenie pęcherza i leki....buuuuu :-(no i wciąż anemia -też leki....buuuuuuu :-( dobrze, że dzidzia mi to wszystko rekompensuje swoimi szaleństwami w brzuszku, bo juz w ogóle miałbym doła....
 
Ostatnia edycja:
Hope, koniczynka, karolq gratuluję udanych wizyt i poznania płci maluszków. Mam nadzieje, że jutro zasypię Was takimi samymi dobrymi wiadomościami.
 
reklama
Do góry