reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Hope z przygodami to Wasze odkrywanie plci, fajnie :) gratuluje serdecznie! wiem, ze wolalas chlopczyka :) ja wolalam dziewczynke, no ale co tam! teraz tylko sie glowie kto da rade takim dwom budrysom upartym jak Aleks... :)
a swoja droga to ciekawe, bo jak mi gin jeszcze w PL pokazywal Aleksia plec to z samego widoku na ekranie odgadlismy z T, ze to chlopczyk bo siusiek sterczal tak jak powinien ;)
a teraz pani pokazala cos jakby kreske posrod innych szarosci skanu i jakos tak nie bylo to takie oczywiste... nie zebym jeszcze zywila nadzieje na girl, ale nie ma jasnosci odczytu jak dla mnie :p ale to ona sie zna, wiec pewnie wiedziala co mowi :)

piszcie Dziewczyny te co mialy skan we wtorek i srode jakie tam wiesci :)
 
ja juz po USG niestety nie udanym. Lekarz stwierdził że pierwszy az mu sie trafia nei wykonac badania. Dzidziuś był odwrócony plecami imiałam obkurczona macicę, skakałam, robiłam przysiady, obracałam się na bok, cuda tam robiłam w gabineciei i ani drgnęło więc mam się wyluzować jak to lekarz stwierdził i zgłosić jutro jeszcze raz. Ale za to znam płeć dziewczynka-bardzo się cieszę, chociać mój mąz troszkę zawiedziony bo wolał chlopca i stwierdził, że będzie próbował do skutku:-)
 
koniczynko gratuluje więc poznania płci- będzie nas więcej ! ;) I jednocześnie trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, abyście zobaczyli juz wszystko co mozna zobaczyć ;)
 
To mówicie że teraz dziewczynki rozdają? No bardzo jestem ciekawa zatem mojej dzisiejszej wizyty. Gorzej jak się tyłkiem odwróci mimo usilnych namawiań - bo co za facet chciałby paradować w różowych ciuszkach, a dziewczynka w typowo męskich? A to właśnie grozi, jak się nie ujawni i kupimy na chybił trafił. Maleństwo dostało wczoraj wykład na ten temat i mam nadzieję że się chociaż trochę przejęło.
 
To mówicie że teraz dziewczynki rozdają? No bardzo jestem ciekawa zatem mojej dzisiejszej wizyty. Gorzej jak się tyłkiem odwróci mimo usilnych namawiań - bo co za facet chciałby paradować w różowych ciuszkach, a dziewczynka w typowo męskich? A to właśnie grozi, jak się nie ujawni i kupimy na chybił trafił. Maleństwo dostało wczoraj wykład na ten temat i mam nadzieję że się chociaż trochę przejęło.

heh salsera jak mu/jej tak nagadaliście to dla świętego spokoju pokaże żeby już nie słuchać marudzenia "starych" ;))))))
 
reklama
Do góry