reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Dokładnie, cieszę się ze wszystko w porządku :) Maluszek nie spał, może dlatego że miałam od rana trochę stresów i przez cały dzień byłam nabuzowana potem wiec fikał jak szalony. Miałam zamiar jutro sprawić mu jakiś prezent Gwiazdkowy -w końcu było bardzo grzeczne i nie dokuczało mamusi, ale zamiast różu lub błękitu będę widać musiała postawić na jakiś uniwersalny kolor :)
No i ogromnie się cieszę z pozwolenia na wyjazd. Na szczęście moja lekarka jest zdania że ciąża to nie choroba a w razie czego dostanę jakieś leki i będę w kontakcie sms :)
 
salsera....super, ze dzidzia zdrowa, tylko,ze ja bym nie wytrzymała w tej niepewności, czy chłopiec czy dziewczynka??? i chyba poszłabym do innego lekarza na usg, do takiego, który zajrzy między nóżki dzidzia....hiihihii
życzę udanego wyjazdu.....tylko bardzo dbaj o siebie, zebys nie wróciła z zapaleniem pęcherza, tak jak ja :-( Pamiętaj też o zabraniu ze sobą wszystkich badań i karty ciąży, tak na wszelki wypadek
 
Koniczynka, Melia, Karolqa i Salsera, gratuluję dobrych wiadomości!

Jak to mówią, nie ważne jaka płeć, ważne, że zdrowe :-)

Swoją drogą widziałam już pracę ginekologa który średnio sobie radził i specjalisty, przed specjalistą niemal nie ma tajemnic. Najłatwiej zgonić na złe ułożenie dziecka, dlatego cieszę się, że mam dostęp do lekarza u którego robię USG.

U niego nigdy nie słyszałam: złe ułożenie. Mało tego, nisko umiejscowione łożysko jest dużym problemem, bardzo przeszkadza w badaniu (nawet nie wiedziałam jak bardzo) a i tak nie stało się przeszkodą.

Aż mi się micha cieszy jak sobie przypomnę jakiej analizy płciowej gin dokonał, oglądaliśmy bułę we wszystkich wymiarach, nawet profil :-D

Wspaniałe jest gdy lekarz się nie spieszy, gdy stwarza atmosferę intymności i zainteresowania, kiedy widać jak szczegółowo, z przyjemnością, fragment po fragmencie sprawdza, bada, opowiada, gdy traktuje rodziców poważnie, z szacunkiem, jak partnerów do rozmowy. A jeśli do tego schodzi z ceny dla "stałych klientów"... :-)

Tak jak bywają nauczyciele z pasją, tacy bywają lekarze. Z naciskiem na bywają.
 
reklama
gag - idziemy w styczniu na połówkowe do innego gabinetu - niestety dopiero na koniec stycznia. Inaczej też bym nie wytrzymała i poszła gdzieś indziej. Ale szczerze mówiąc jak mam do wyboru dowiedzieć się wcześnie jak moja kumpela która miała bardzo dokładne usg ze względu na zagrożoną ciążę, to wolę że wszystko jest ok, a prędzej czy później się okaże.
A wyjeżdżamy dopiero w drugiej połowie lutego, to już będzie 28 tydzień, ale jeśli wszystko będzie przebiegało jak do tej pory to nie ma żadnych przeszkód i możemy zwiedzać do woli. :)
 
Do góry