reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Hope gratuluje BUŁY!!! a co się nie robi dla maleństwa nawet usg dowcipne nie jest takie straszne jak się chce poznać maleństw :-D

koniczynka usg powtórzycie i zobaczysz że wszystko jest super a teraz gratuluję córci, a faceci to tak mają ze najpierw to niby chłopca chcą ale w tych córeczkach to tak się zako****ą że świata poza nimi nie widzą ;-)

karolq wspaniale!! cudowne przeżycie :tak: gratuluję malego zadartego noska;-)

melia o i chłopak jest super!! cieszę się niezmiernie z samych dobrych wieści, oby tak dalej!

gag głowa do góry to wszystko nic zaraz przejdzie a dzidź zaraz będzie przy tobie bo co to jest te 5 miesięcy ;-)


ach a ja jutro mam wizytę... nie mogę się doczekać strasznie a to jeszcze tyyyle godzin ach
 
reklama
Milla najważniejsze że wszystko w porządku a maleństwo szykuje niespodziankę ;)
Marzena9 wytrzymamy wszystkie do połówkowego, poleci jedna za drugą
Hope gratuluję wizyty, maleństwo chciało utrzymac płec w tajemnicy a tu proszę zostało dowcipnie podejrzane ;-)
Karolq8 śliczne zdjęcia maluszka
Melia no to rośnie nam przystojniak

A co do porodu to ja rodziłam naturalnie z zzo i bolało jak cholera a i tak po 18 godzinach skończyło się cesarką po której fakt na drugi dzień wstaje się z łóżka ale ciężko jak cholera przez te pierwsze dni :szok: Ja sama nie wiem jak chcę rodzic, jeśli naturalnie to z pewnością już zzo nie wezmę.
Tak się rozpisałam że mój Rysiu zlał mi się dosłownie na plecy bo stał za mną przytulony, cwiczymy nocnik ach :wściekła/y:
 
Hej dziewczynki leze chora z grypal, ale pojechalam resztkami sil na USG i.... mam sliczna zdrowa coreczke :)

Wszystkie wymiary sa w porzadku, narzady rowniez, malenstwo patrzylo w moja strone i wygladalo kochanie, choc wiecie jak to na USG wyglada.
Jak tylko lepiej sie poczuje to wstawie zdjecia mojej Lenki.

Pozdrawiam was serdecznie.
 
Dziewczyny gratuluję wszystkim dobrych wieści bułeczek i siusiaczków:-) Bułeczki ruls!!:-D
Koniczynka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za jutrzejsze usg

A my czekamy jeszcze 6 dni....
 
Milla najważniejsze że wszystko w porządku a maleństwo szykuje niespodziankę ;)
Marzena9 wytrzymamy wszystkie do połówkowego, poleci jedna za drugą
Hope gratuluję wizyty, maleństwo chciało utrzymac płec w tajemnicy a tu proszę zostało dowcipnie podejrzane ;-)
Karolq8 śliczne zdjęcia maluszka
Melia no to rośnie nam przystojniak

A co do porodu to ja rodziłam naturalnie z zzo i bolało jak cholera a i tak po 18 godzinach skończyło się cesarką po której fakt na drugi dzień wstaje się z łóżka ale ciężko jak cholera przez te pierwsze dni :szok: Ja sama nie wiem jak chcę rodzic, jeśli naturalnie to z pewnością już zzo nie wezmę.
Tak się rozpisałam że mój Rysiu zlał mi się dosłownie na plecy bo stał za mną przytulony, cwiczymy nocnik ach :wściekła/y:

oj to najwyraźniej źle ci podali znieczulenie. szkoda klucia w takim przypadku...
 
ja tez chce rodzic ze znieczuleniem ale prawda jest taka ze tak mi podpowiada moja psychika ze niby bedzie lzej ale wiem ze moze byc i gorzej !!!
Z racji tego ze to bedzie pierwszy porod to dowiem sie dopiero po nim jak boli i co kaman :-D
 
reklama
Już po wizycie :) I chyba jako ostatnia z was dowiem się co tam rośnie bo moja pani doktor przed 20 tygodniem nawet nie patrzy. W sumie jak miałaby się pomylić to może lepiej ale mogłaby chociaż kuknąć. W każdym razie maluszek zdrowy, fika jak trzeba, szyjka w normie. Dostałam zielone światło na wyjazd w lutym :) I tylko wyniki mam gorsze niż miesiąc temu jeśli chodzi o krew ale ja mam już taką skłonność do anemii i tyle.
 
Do góry