reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt;)

Ja dzisiaj bylam na 3D i powiem wam zaplacilam 250zl ale dalabym drugie tyle. Jestem zachwycona. Dziewczynka na 100% wiec nic sie nie zmienilo. Do badania ladnie sie ustawila byla grzeczna. Jak juz przyszlo do ogladania to zaczela sie ruszac. Stopki takie ladne. Robila nam nawet "a kuku" hihi i nosek taki zadarty ach...:)
 
reklama
Samo usg bylo widoczne zdjecia juz nie bardzo bo mala sie ruszala i ciezko ja bylo zlapac. gdyby lekarz w czasie badania robil zdjecia to by lepsze byly;)

DZIECKO_0002.jpg
DZIECKO_0013.jpg
 
Dzień dobry dziewczyny, gratuluje udanych wizyt i również dopisuje się ze swoją wczorajszą :) Mieliśmy USG połówkowe i z badania wynika, że na 100% chłopak, więc Antek już zostanie :) Wszystkie parametry maluszka są w normie, serduszko waliło jak oszalałe (tętno 152), wszystkie rączki i nóżki takie sliczne, że chętnie bym zjadła :-D wszystkie narządy są prawidłowo rozwinięte, więc bardzo się cieszę.
Pozdrawiam pa
 
melia ciesze się że wszystko ok u Ciebie

karolkq u mnie jak się Vi ruszała albo ginka jak nie zdążyła robić zdjęcia to cofała filmik i z filmiku drukowała chyba że Ty nie miałaś filmu...
w pl też gin jak mi robił fotki to cofał do momentu który chciałam miec na zddjęciu i drukował:-p
i się rozpisałam i zapomniałabym dopisać że zdjęcia śliczne i widac widać dzidzię:tak:
 
Samo usg bylo widoczne zdjecia juz nie bardzo bo mala sie ruszala i ciezko ja bylo zlapac. gdyby lekarz w czasie badania robil zdjecia to by lepsze byly;)

Zobacz załącznik 311033
Zobacz załącznik 311034

karolq ale buźka jest widoczna! śliczne maleństwo! o, moje zgadza sie z tym co pisze, bo wlasnie kopnęło ;))) powiem ci, ze po obejrzeniu tych fotek jeszcze bardziej nie mogę sie doczekac naszego usg 3d/4d ;)
 
reklama
Do góry