reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ewcia to koszmar kiedy od lekarza nie usłyszy się czegoś pewnego Pozostaje czekać i się nie poddawać!!&&&&&&&&&&&&&&

Milla Gratuluje udanej wizyty,moje dziewczyny sie długo chowały praktycznie do 8 miesiąca nie było pewności co do pci:-D

No to czekamy na Hope i Salsee

Ja mam wizyte 28 czyli po świątecznym szaleństwie ..juz nie moge sie doczekać!!!
 
reklama
Jestem :-)

Dojechaliśmy do lekarza, na kozetce grzecznie poleżałam, nareszcie USG brzuszne, więc nie musiałam tyłkiem świecić. Pan doktor pokazał główkę, mówił coś o jakiś robaczkach i ptasich móżdżkach, generalnie przeanalizowaliśmy i wszystko w głowie ma (Zuzka też miała mieć ale czasem mam wrażenie, że jednak czegoś brak :sorry2:), potem brzuszek, serduszko dokładnie przebadane, przepływy sprawdzone, zastawki, bicie osłuchane, serce wali jak dzwon, wątroba, nerki, pęcherz ok. Policzyliśmy paluszki, doszliśmy do dupska i ... doopa. Dzidzia ułożyła się tak, że miała pięty w tyłku i mimo długich prób poruszenia, pobudzenia, obrócenia pięt z dupska nie wyjęło. A jeszcze do tego pomiędzy była pępowina, przy okazji doktor i ją sprawdził ale pci nie zobaczył. Decyzja, robimy USG dowcipne to się dowiemy. A, że już byłam tak blisko, poświeciłam tyłkiem, a co mi tam. No i co doktor znalazł?

BUŁA! BUŁA na cały monitor!

Ratunku, druga baba, zagadają mnie na śmierć, składam reklamację! :-D:-D:-D

Przy okazji wyszło, że łożysko jest na przedniej ścianie dość blisko szyjki, mam monitorować czy się podnosi, bo jak nie, to CC. Ale mamy jeszcze dużo czasu na nerwy :tak: Waga niuni 300, długość 24 cm.

Milla gratuluję wizyty, przed tobą jeszcze wiele USG, na następnym pewnie dowiesz się co kryje bobolek :-) Całkiem niedługo.
 
hope gratuluje bułeczki:-)
sprytnie się kamuflowała:-p hihih


dziewczynmy przypominam ze w środę uzupełniam listę , sprawdzajcie czego wam brakuje i piszcie na prv :tak: wtedy wszystko ładnie uzupełnię:-)
 
Hope witam w gronie bułeczek hihihhihihi super że wszystko dobrze:-)
Już jedna z dziewczyn ma przodujące łożysko ale nie pamiętam która:zawstydzona/y: wybacz
NIE BĘDE SAMA MIAŁA CC TRALALALA
 
Ale wesoło się zrobiło ,prawie wszystkie wiecie jaka płeć :-Dja też bym chciała ale nie ma szans!no chyba ze jak pójde prywatnie ale za kazda rzecz typu fota film dodatkowo licza nawet wiadomość o płci kosztuje !!!a tak mnie korci:-D
Przy pierwszych ciążach mogłam wiedziec a nie chciałam ,a teraz jakczytam posty to Wam zazdroszcze ,jutro ide na usg mam nadzieje ze wszystko ok .:tak:
 
reklama
A krojcie się dziewczyny, ja nie zamierzam :-p Zmuszę łożysko, żeby poszło do góry :-p No, chyba, że na dokładkę mała się dupskiem obróci do wyjścia, jej siostra trzymała nas w napięciu do 38 tygodnia. Oby nie!
 
Do góry