reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ewa nie zamartwiaj się, zobaczysz, będziesz śmigać z małym i szybko o tym zapomnisz.
Będzie dobrze !
Przesyłam aniołka na szczęście:

aniołek.jpg
 
reklama
Ewcia razem z Wami odliczam każdy dzień z tych 10 tygodni musisz wierzyć że będzie dobrze. Oszczędzaj się bo Wy jesteście teraz najważniejsi. Jakie są rokowania lekarzy?
 
Ewcia - trzymam mocno kciuki za ciebie i synka. Musi być dobrze, nie ma innej opcji.

Ja mam wizytę jutro, a ze na razie nie czuję ruchów to dla mnie jedynym znakiem że wszystko ok są bolące piersi i ciągnienie w dole brzucha. Brzuszek w zasadzie od 3 tygodni stoi w miejscu, ale to dobrze. W lutym chcemy się wybrać na ostatni weekendowy wyjazd we dwoje i lepiej mi będzie z małym brzuszkiem. Tak ze trzymajcie też kciuki żebym dostała zielone światło od mojej lekarki. Wiem, że w każdej chwili mogą wystąpić jakieś komplikacje i wtedy odpuszczę, ale i tak bilety muszę zaryzykować i kupić już teraz :)
 
Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa... :)

odpukać na razie wszystko ok, w środę idę do mojego lekarza, zobaczymy co On powie...

Poziomki- rokowania lekarzy?
nie mogą nic powiedzieć na ten temat...
bo nie wiadomo ile mięsień wytrzyma...
jak zapytałam czy jest szansa donosić, to odpowiedział wymijająco, że dobrze będzie jak poród będzie po 30 tc
 
Ewcia tyle osób trzyma kciuki, że musi sie udać poprostu nie ma wyjścia, będzie dobrze ja w to wierzę :*

Ja dzisiaj mam wizytę, trochę się denerwuję ale już nie mogę na miejscu usiedzieć a do 19 daleko........
 
reklama
Do góry