reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
haha milla powiem Ci jutro..
o 11.40 mam wizytę:-p
zobaczymy co ja nosze w brzuchalku:tak: już się nie moge doczekać mimo że dla mnie nie ma różnicy , mogę mieć i chłopca i dziewuszkę:tak:

 
Ja tez dzis mialam wizyte.
Wszystkie wymiary dzidzi ok, szyjka tez wporzadku :)
Niestety fasolka nie bardzo chciala pokazac co tam sie kryje miedzy nozkami.
Moja ginka powiedziala, ze jesli juz miala by okreslac prawdopodobienstwo to predzej jest to dziewczynka.
Ale mam sie bron boze nie nastawiac, bo ciezko bedzie potem w razie co chlopaka w rozowe ciuszki ubierac:-D
Najważniejsze ze nic zlego sie nie dzieje.
A mam takie pytanko, nie wiem, moze juz o tym pisalyscie, ale nie moge nic na ten temat znalezc.
Czy któras z Was miala robione badania na Hiv? Bo mnie dzis ginka pytala czy chce zrobic, no wiec zrobie.
Nastepna wizyta na poczatku stycznia.
 
wisienka ważne że wszytsko ok:tak:nie zxawsze dzidzia pokazuje się na zawołanie.. mam nadzieję że moja jutro się pokaże:-p

a ja miałam badanie na HIV :tak: jak byłam w 14 tc, nie jest to konieczne badanie i robią tylko jak podpiszę zgodę, więc czemu miałabym nie robić;-) a co
w poprzedniej ciąży też miałam:tak:
 
Wisienko mi ginka wspominała,żebym zrobiła ale to nawet w trzecim trymestrze żebym była pewna że idę zdrowa do szpital. Ale u nas to badanie chyba nie jest refundowane i trzeba je robić na własny koszt.
 
Wisienka Ja mialam robione na poczatku ciazy, nie pamietam ile kosztowalo ale najdrozsze badanie ktore mialam robione wtedy wynosilo 32 zl wiec musisz sie przygotowac mniej wiecej na taki koszt;)
 
reklama
No ja w poniedziałek idę zrobić badania to jak nie zapomnę to się zapytam. I od razu zapytam o tą żółtaczkę typu C ( chyba o tą,musze poszukać kartki z badaniami i sprawdzić) bo też ponoć dobrze zrobić
 
Do góry