reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Z tą moją super ginką nie podpisali od września umowy bo ma specjalizację pierwszej grupy (NFZ z żadnym z lekarzy z taką specjalizacją nie podpisała umowy, bynajmniej u mnie w przychodni).Przyjmuje dalej w przychodni ale na zasadzie prywatnych wizyt,dlatego kazała mi się przepisać do innej,żebym nie płaciła. Ale ja i tak do niej kontrolnie chodzę co jakiś czas.Jednak przez tyle lat chodziłam to mam zaufanie do niej,tym bardziej,że po poronieniu to już w ogóle jest szczegółowa i nawet ostatnie USG u niej robiłam to zupełnie inaczej to wyglądało niż poprzednie z tą nową lekarką.
 
reklama
Poziomki zle mnie zrozumiałaś ja nie miałam cesarki obydwie dziewczyny rodziłam naturalnie po terminie jedna 3,750 a druga 3,700:szok
 
jandia to sobie wyobraź że moje pierwsze dziecko ważyło 4260 to dopiero szok..
tak na pierwszy raz z grubej rury:-D teraz to pewnie większe nie będzie tak bolesne ale ta Vi mogłaby być mniejsza:-p
na szczęście poród trwał króciutko :tak:
 
Pierwszy poród to nie ma się świadomości co nas czeka a kazdy następny to masakra bynajmniej dla mnie !ja obydwie rodziłąm po terminie bóle zaczeły się też w nocy o jednej godzinie i urodziły się prawie o jednej godzinie pól godz róznicy tyle że przy drugim porodzie jechałam do szpitala jak mialam skurcze co 3 min:-Dbałąm się że nie zdąże !ale i tak trwało to wieczność .
 
Dla niektórych ten brak świadomości może być błogosławieństwem ale powiem Ci że ja do 2 porodu podeszłam spokojniej:tak:
Za to teraz czuje się jak w 1 ciąży:-D
 
Poziomki gratuluje!! bardzo sie ciesze :) ale fajnie, same kobitki! :D az mi sie smiac chce, bo naprawde same wiesci o kobitkach :)

jandia ja nie latam juz do PL, bylam tylko w pazdzierniku zrobic USG genetyczne, a to o czym pisalam, ze zamierzam, to chce tu w UK do polskiej prywatnej przychodni uderzyc, zeby utwierdzic sie w przekonaniu, ze jest ok.
Ja jeszcze nie jestem pewna czy bede miec CC, tak sugerowala moja polozna z uwagi na duza wage poprzedniego dziecka (4350g) i CC przy tym dziecku, mam nadzieje, ze jednak bede miec CC bo sie bardzo nastawilam juz na to i jakos boje sie rodzic SN po CC (choc przezylam oba).

Marzenka wierze, ze mialas dobre warunki do CC w PL, bo tak jak pisalam, jest roznie i w UK i w PL i nie ma co psioczyc. Jednak ponoc jest jeszcze cos takiego jak predyspozycje do CC. Moja siostra miala 2 CC w 3miescie i za kazdym razem cierpi okrutnie po CC, nawet po zastrzykach p/bolowych i lazi wlasnie zgieta i nie moze nog nawet wyprostowac w lozku, boli ja bardzo. Wychodzi na to, ze Ty i chyba ja tez nalezymy do tych co lepiej znosza ciecie, cos kiedys czytalam o tych predyspozycjach...

Fajnie macie, ze mozecie czesc badan robic na NFZ, bo w poprzedniej ciazy jak chodzilam do gina prywatnie i poszlam do ogolnej zeby mi dala skierowanie na podstawowe badania to mi wypisala skierowanie na krew i mocz z laska, bo powiedziala, ze oni lekarze maja taka zasade, ze jak ktos sie decyduje na leczenie prywatne, to oni nie zlecaja takiej osobie badan na NFZ... zatkalo mnie pamietam, bo znalam te dr od wielu lat i z tego wszystkiego zapomnialam jej nawet powiedziec, ze nie chodze do szanownej pani ginekolog w przychodni, bo jest niemila i traktuje pacjentke jak glupka - doslownie tak czasami sie czulam przy tej kobiecie! to dzieki jej podejsciu zmienilam ginola
 
poziomki ja na znieczuleniu więc bezboleśnie;-)
a jak drugi będzie krótszy to będzie trwał 5m min:szok: bo ja bólu nie czułam ani skurczy tylko lekarz pwoiedział rodzimy 3 parcia i już byłam po:-D


dziewczyny jutro już jadę na usg... nie mogę się doczekać :-) jak tylko wrócę napiszę co i jak
 
reklama
Do góry