reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Poziomeczki gratuluję córeczek:) U mnie w domu też babiniec był:) Cieszę się,że ulżyło ci po wizycie, wiem co to znaczy bo ja po swojej ostatniej z USG poczułam jakby ktoś ogromny ciężar ze mnie zdjął:)
 
reklama
Poziomki gratulacje:-)ja też bym bardzo chciałą córeczke !
Boobles ja mam dwie dziewczyny 11 i 7 lat i mam nadzieje że bedzie córeczka :-D:-D
Ty wybierasz sie do Polski bo ja nie mam odwagi lecieć samolotem będąc w ciąży ,niedawno meliśmy zaplanowane ale mąż poleciał sam .
Ja gdzieś napisałam ze bede miałą cc (CHODZI O CESARKE!!)
Bardzo bym chciała cesarke nie wyobrażam sobie normalnie rodzić :szok:
 
Ostatnia edycja:
Poziomki gratuluję!! Chyba więcej dziewczynek niż chłopców się w maju urodzi ;D

U mnie w domu też babiniec ( mam 3 siostry ) Tata jest rodzynkiem w domu ;) No i u mnie też na 90% ma być córa :)
 
Poziomki gratulacje:-)ja też bym bardzo chciałą córeczke !
Boobles ja mam dwie dziewczyny 11 i 7 lat i mam nadzieje że bedzie córeczka :-D:-D
Ja gdzieś napisałam ze bede miałą cc (CHODZI O CESARKE!!)
Bardzo bym chciała cesarke nie wyobrażam sobie normalnie rodzić :szok:

Ja teraz będe miała 4!!:-D i na odwrót będe miała cc a wole sn
 
Poziomki ja temu tak długo zwlekałam z nastepnym dzieckiem ale latka lecą, i byłam nastawiona na cc niestety prywatnie mnie nie stać no a do Pl nie polece rodzić a tam w przeliczeniu to dużo taniej.Jestem przerazona porodem narazie to do mnie nie dociera ,ze to za kilka miesięcy.
 
jandia nie taki diabeł straszny!! Jeżeli rodziłaś przez cc to marne szanse masz na sn bo po 2 cc nie słyszalam żeby rodziło sioę naturalnie.
Ja się boje usypiania i mam nadzieje że dzieci przed umówionym terminem cc nie zechcą nagle wycodzić i będe miała zzo lub podpajęczynówkowe.
 
Ja też mam termin na maj i to moja pierwsza ciąża... Do gina idę 16 grudnia i jeszcze nie wiem jaka płeć malucha w środku brzucha ... sie zobaczy... wszyscy mówią, że dziewczynka i my też byśmy chcieli, już się nawet zwracają do brzucha na ona -jak to mój mąż mówi- najwyżej będzie zniewieściały chłopak :p
 
reklama
jainda ja bym specjalnie do pl nie latała rodzić:no: na obczyźnie o wiele lepiej..
tak jak bubbles pisała.. po cc się nie chodzi zgiętym w pół , za nic nie musisz extra płacić a opieka dla rodzących super:tak:
czasem sa przypadki jak ja opisałam że się nie zajmują ale w pl jest tak samo.. to nie zalezy od kraju tylko od ludzi...:sorry2:

 
Do góry