reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ja mam ogolnie na cala ciaze rozpisane 8 wizyt - wybralam sobie ze bede chodzic do poloznej, bo ogolny lekarz wydaje mi sie mniej doswiadczony w tej sprawie :p
tutaj wogle cala sluzba zdrowia jest prywatna i za wszystko placisz, z tym ze w okresie ciazy masz darmowe wizyty.
 
reklama
Oo a nawet nie wiedzialam ze tak jest w Norwegii :szok: My wlasnie zjechalismy z Norwegii tydzien przed dowiedzeniem sie o dzidziusiu , i jak widac to dobrze :) Tez jakbym mogla to ogladalabym dzidzie non stop :-)
 
hej dziewczynki:)

A więc:
BĘDZIE CÓRECZKA:):):):):):)
pokazała się w całej swojej okazałości:) - i lekarz powiedział, że jest pewien - choć cuda się zdarzają:szok:
ja naprawdę nie chciałam się nastawiać, ale nadzieja była cały czas - wczoraj w nocy nie mogłam spać, przed tym USG:)
waży już 314g i wiek ciąży z USG o dwa tygodnie starszy - więc może się okazać, że i kwietnióweczką będzie moja córcia!wszystkie narządy ładnie wykształcone, nerki, pęcherz, żołądeczek, serduszko.

tylko z moją szyjką macicy nie wesoło - juz się skraca;/niestety ten sam problem miałam z Bartuniem i w sumie szybciej się urodził. Brałam leki.
Teraz lekarz proponuje założenie krążka...i macica się stawia, a jest juz wysoko, w okolicy pępka - a to podobno następuje ok.24go tygodnia ciąży. Mam przepisaną luteinę oraz magnes do łykania. I mam duzo odpoczywać...i dostałam L4. No nic czas zadbać o siebie:cool2:


 
marttini gratulacje:-D:tak:
widac że się cieszysz.. haha

no ja się dowiem za tydzięń ...
i się nie przejmuj , moja też była 2 tygodnie starsza a urodziłą się 2 tygodnie po terminie zamiast przed... :sorry2: różnie bywa
 
Kochane, byliśmy u lekarza 2.12! Chciałam Wam napisać od razu i pobiegłam zaraz z moim kochaniem do cafejki i nie uwiezycie co mnie spotkało!!!! W tej cafejce wrzuca się euraka do maszyny która drukuje kupon z kodem. jeden kod starcza na 30 minut, myślałam, że się wyrobię... piszę i piszę.. opisałam całą wizytę Wam ze szczegółami. Chyba dokładnie ostatnie słowo pisałam i nagle na monitorze pisze, że czas mi się skończył!!!!!!! Tak się wściekłam, że wstałam z impetem i wyszłam klnąc pod nosem hi hi cała wiadomość poszła się paść!!!! Od tamtej pory dopiero dziś znalazłam chwilkę więc tym razem w skrócie..

A więc CHŁOPAK NA 100%! Ja mimo zapewnień lekarza mam jeszcze nadzieje, że jednak sie pomylił ;) Lekarz miał dużo czasu bo akurat nie miał pacjentek i robiąc USG poświęcił trochę więcej czasu na opisy. Pokazał nam łożysko, zmierzył powiedział, że jest ok. Mierzył wody też ok, dzidziuś odpowiednich rozmiarów do dnia wizyty. Bijące serduszko, rączki, nóżki-wszytko dokładnie wyoglądał. Mój się pyta czy może już nam powiedzieć na 100%, że to chłopczyk. Owszem tak. Zrobił nawet kilka fotek na których coś tam widać ;) Powiedziałam lekarzowi, że od kilku dni czuję ruchy. Potwierdziło się to bo malec akurat w czasie USG fiknął koziołka, którego mocno odczułam. Ogólnie to lekarz nie miał się do czego przyczepić. Znów wydrukował mi trzy zdjęcia (już mamy prawie pół albumu). Wyniki też mam super. Następna wizyta 12.01 w szpitalu na badaniach. Synuś się rusza mocno z czego się bardzo cieszę. Wszystkim życzę tak miłych i udanych wizyt :) rzadko bywam.. więc pozdrawiam cieplutko wszystkie majóweczki! U nas w Grecji też powoli robi się zima, mamy jakieś 15 stopni w tej chwili ;)
 
reklama
Witam również dziś miałam wizytę i niestety pierwszy raz bez usg tylko macanko.ogolnie chodze do lekarza co 2 tyg i za kazdym razem miałam usc i 10 dni temu byłam na 4d,ale i tak sie dzis zawiodłam:-( 20.12 nastepna wizyta moze wtedy zobaczymy kto w brzusiu siedzi :-)
Pozdrawiam
 
Do góry