reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

gratuluje dziewczynki, nie piszesz ze z dzidzią wszystko w porządku wiec domyslam sie ze mała ma sie dobrze! Co do usg to ja jak narazie miała na każdej wizycie (6, 10, 12,16 tydz.). a za tydz mam następną wiec nie wiem jak to będzie bo lekarz napewno mówił że zbada wysokość macicy itp. bo badanie na fotelu robił mi tylko w 6 tyg a potem same usg.


tak kochana, dzieciątko ma sie dobrze :D rośnie jak na drożdżach ;D a ja jak narazie 3 kg do przodu od początku ciąży, w tym w ciągu ostatniego miesiąca niecały kg. nie wiem czy to dużo czy to mało, ale ogólnie czuję sie spuchnięta, myslałam, że waga wskaże więcej.
 
reklama
gratuluje udanych wizyt i pozdrawiam maluszki w brzuszkach!
ja juz spac nie moglam w nocy, bo jutro mam usg. PIERWSZE a zarazem OSTATNIE w calej ciazy, wiec dobrze by bylo zeby dzidzia pokazala kim jest, bo jak nie to bedzie niespodzianka.
 
gratuluje udanych wizyt i pozdrawiam maluszki w brzuszkach!
ja juz spac nie moglam w nocy, bo jutro mam usg. PIERWSZE a zarazem OSTATNIE w calej ciazy, wiec dobrze by bylo zeby dzidzia pokazala kim jest, bo jak nie to bedzie niespodzianka.


trzymam więc kciuki, aby maleństwo sie ujawniło ;)))
A dlaczego piszesz, że to twoje pierwsze i zarazem ostatnie usg w calej ciąży? przecież nawet na kasę chorych są 3
 
nie wiem, nie zwracam uwagi na to jakiej narodowosci jest lekarz :p bez roznicy mi to.
wogle to tutaj nie chodzi sie do ginekologa ze zdrowa ciaza, masz do wyboru lekarza rodzinnego albo polozna.
szkoda tylko ze to usg to tylko raz bedzie, no ale pocieszam sie ze tyle kobiet w calym kraju jakos to przezylo to ja tez :p
wiem ze jest mozliwosc zrobienia 3d, d4 ale dosyc daleko ode mnie a ruszac sie gdziekolwiek w taka zime to wole nie ryzykowac...

ewunka_k - jakbys nie miala wyjscia to tez byc wytrzymala ;-)
 
sylwia ja mówiłam w sensie że czy możesz iść prywatnie (u nas to nie wiem gdzie wogóle przyjmuje ie gin więc napisąłam o polskim Tobie) bo ja to chodze do pl gina prywatnie żeby sobie sprawdzić wszystko...:tak: tak to mam co 7 tygodni GP i szpital na przemian , tak e jak w październiku byłam w szpitalu to gp mam przed świętami a wizytę w szpitalu w lutym dopiero:sorry2:
 
reklama
Dziewczyny, tak sobie Was czytam i myślę, czy aby mój lekarz jest dobry? Chodzę do niego co miesiąc, usg nie mam na każdej wizycie. Połówkowe, to powiedział 20-21 tydz., oczywiście idę jeszcze w tym roku 31.12 nie tylko dla poznania płci, ale martwię się czy wszystko ok. Ostatnio w piątek jak byłam, to po tym jak powiedziałam, że mnie czasami boli, to kazał wejść na fotel, tak to by wogóle mnie nie badał. Żadnego sprawdzania czy serduszko bije, tylko waga, ciśnienie i gadanie. To skąd on wie, że wszystko ok?
 
Do góry