reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Widzisz Ty się nastawiałaś na chłopca a jest dziewczynka, a ja się nastawiałam na dziewczynkę a chyba chłopak będzie. Widzisz jednak wróżki czasami prawdę mówią:)))
 
reklama
mandzrejczuk, styna - gratulacje dziewuszek;):):):)super wieści - i gratuluje takiego małego przyrostu wagi....bo u mnie to już....UwAGA - 6kg na plusie!!!!jestem przerażona;/;/;/ i coraz gorzej się z tym czuję;/;/
 
hahaha wlasnie dlatego powiadam Wam nie nastawiajcie sie :-D ale co fakt to fakt jestem w szkou z ta wrozka

marttini przestan tam 6kg, mnie lekarz zobaczyl to sie pyta: a Pani to w ciazy? A ja na to: tak, tylko, ze dopiero wieczorem to widac ;-) a obok w poczekalni siedziala dziewczyna ktora rodzi miesiac przede mna, a miala taki balon przed soba, ze szok.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluje coreczek;)
mandrzejczuk Do jakiej wrozki chodzisz;-)
Limit jeszcze sie nie wyczerpal zostal chlopak dla mnie jeszcze hihi
Nie no dobra zobaczymy we wtorek:-p
 
czesc ale sie ciesze jak czytam wasze wypowiedzi,sama bym chciala juz wiedziec czy chlopczyk czy dziewuszka.gratuluje mamusia ktore juz wiedza.ja dzisiaj mialam wizyte u gina,mam anemie i leukocyty podwyzszone,no i recepte na jedno i drugie.a nastepna wizyta 23.12 i przed wizyta powtorne badanie moczu i morf.moja waga stoi w miejscu jak narazie.pozdrawiam was wszystkie cieplo

 
Kurcze ja mam wizytę jutro. Myślicie, że na takim zwykłym usg ginka będzie już mogła podejrzeć mojego maluszka? Hmmm... może jeszcze dla mnie jakiś chłopaczek się zostanie...też byśmy chcieli :)
 
reklama
Do góry