reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

styna i mandrzejczuk ciesze sie z Wami z nowinek :)
ja prawie wmawiam sobie, ze bedzie chlopczyk, zeby pozniej nie czuc rozczarowania, ze nie dziewuszka... tak sobie wmawiam, ze jeszcze potem bedzie mi zal, ze jednak nie chlopunio :p
zartuje, co ma byc to bedzie... :)
a z dziewczynkami to u mojej kuzynki bylo tak, ze cala ciaze gin jej mowil girl, a ona sie nie nastawiala i mowila, ze bedzie syn (a miala juz jednego) i faktycznie urodzil sie Mikolaj! nie wiem jak to mozliwe, bo moj gin z Wrocka mowil, ze nie ma takiej mozliwosci zeby sie pomylic... gin mojej siorki z Gdyni tez ciagle mowil, ze bedzie bulka szwedka (hihihi) no i buleczka ma dzisiaj 10 miesiecy! :)

jeszcze raz gratulacje! :)
 
reklama
Dziekuje wam,
a mi wczoraj powiedzial, ze na nastepnej wizycie to juz bedzie 20 tydz powie na 100%, bo nie ma mozliwosci zeby wlasnie w polowie ciazy na tych sprzetach jakie maja sie pomylic, co mnie bardzo zastanawia, bo juz dwie moje kolezanki plec poznaly dopiero w 7 miesiacu :szok: to jakie te sprzety oni maja? Ja jak chodze do swojego na wizyty to mam przed soba drugi monitor i wszystko na nim widze, a ostatnio kolezanka mowila,ze jej znajoma jak chodzila to ani razu nie widziala usg co jest dla mnie szokiem, no a ja wczoraj z tego oszolomienia zapomnialam prosic o zdjecie, a takie juz ladne paluszki i nozki ma moja perelka ;-)
 
hej! ja miałam wczoraj spontaniczną wizytę......zaczne od poczatku: w nocy z śr na czw. dopadł mnie starszny ból w podbrzuszu - tak jakby taki skurcz! obudziłam się z tym bólem i tak bolało, że zaczęłam wyć!!!! dlatego czym predzej zapisałam sie do gina (nie mojego prowadzącego) bo w ndz wyjeżdzam i musiałam mieć pewnośc, czy wszystko OK z maluszkiem.
No i u Maluszka wszystko OK! :-) nie wiadomo skąd ten nocny ból :confused:..... (a te moje weekendowe bóle to prawdopodobnie z powodu zaparć) Tylko zmartwiło mnie jedno......mam krótką szyjkę macicy...gin mówi, że to dlatego, że jestem mała (w sensie niska) i chyba po prostu ten typ tak ma, ale na wszelki wypadek za miesiąc musze sprawdzić, czy się nie skraca. Póki co to mam ograniczyć aktywnośc fizyczną......koniec szaleństw....hehehhehe. Tak wiec tylko spokojne spacerki w górach....

A i jeszcze jedno.......gin nie mógł znaleźć jąderek.......więc chyba bedzie Mała Księżniczka....;-) Potwierdzenie na usg w okolicach Świąt
 
Wreszcie mam 5 minut i mogę wam pokazać moją kruszynkę waży już tyle co tabliczka czekolady:-) 17 tydz. (1).jpgImage0000 (1).jpgImage0000 (2).jpgImage0000 (5).jpgImage0000 (4).jpg
 
styna ale tak czy siak widać:) śliczne maleństwo
Ja swoich zdjęć nie wstawiłam bo patrze,że nie mam całej dzidzi, pani doktor cykała fotki po kawałku:(
 
reklama
gratuluje dziewczynek, mandrzejczuk i styna.
Gag, gratulować,,czy nie zapeszać?:)
Styna słodki pysiaczek ma Twój maluch, te 3d słabo wychodzą na naszych maluchach jeszcze, bo przecież to kruszynki.Mój maluch też niewyraźny był,ale troszkę było widać.
 
Do góry