reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

mycha.....z twoim mężem to tak samo jak z moim....on bardzo nastawia się na synka.....a ja mu mówię, żeby liczył sie też z tym, że może być córcia. Wspomniałam mu, że kilka z Was Majowe Mamusie spodziewa się synka, i że może już wyczerpał się limit na chłopczyków w maju 2011 ;-)
Poza tym ostatnio mam sny, o tym że jestesmy razem na usg i lekarz mówi,że bedzie córcia.....a mąż się załamuje (tak jak mąż mychy) Poźniej opowiadam te sny mojemu mężowi, a on sie tylko glupio uśmiecha, choć wczesniej nie raz twierdził, że córeczka jak najbardziej może być i bedzie zadowolony.
Mi tam wszystko jedno....tak samo mocno bede kochać córcię jak i synka!!!!
 
reklama
styna gratulacje:))

gag ostatnio padło stwierdzenie ,że tym co się śniły dziewczynki na USG chłopak wyszedł więc możesz pocieszyć męża
 
Mycha i Styna gratuluję udanych wizyt.

W końcu coraz więcej dziewczynek, bo już myślałam, że nasi Chłopcy będą bardzo samotni bez dziewuszek hihihi.
 
dziewczyny gratuluję udanych wizyt :tak:
no i określenia płci
ja już się nie mogę doczekać połówkowego za tydzięń :-D

dziś postaram się uzupełnić zaległą listę a od jutra będe prosić o uzupełnienia:tak:
teraz nie bo będę miała pomieszane z poplątanym:zawstydzona/y::blink:
 
Powiem Ci , że mój mąż cały czas utrzymywal, że będzie coreczka i tak to jego gadanie zadomowiło sie w mojej głowie, że widziałam wszystko na różowo ;) Ale kiedy zaczęłam sobie wyobrażać, jak to fajnie może być z synusiem, jaki brojek z niego wyrośnie i jak to fajnie będzie ganiac za nim z samochodzikiem w reku, to w jednym momencie stało mi sie wszystko jedno ;) W rezultacie, faktycznie, przynajmniej na chwilę obecną spodziewamy sie córeczki, ale radośc bylaby ta sama, gdyby miałby to być synuś ;-)
 
a ja godzine temu wrocilam z wizyty i troche potrwalo zanim otrzasnelam sie z szoku, a mianowicie bede miala corcie!!!!!!!!!!!!!!!!! Na 100% potwierdzone bedzie 30 grudnia, ale na dziewczynke bardziej to wygladalo jak na chlopaka...jestem w szoku bo wszyscy stawiali na chlopca razem ze mna, jedyna wrozka sie nie pomylila co do plci :tak: wyniki super, nic nie dolega ani mi ani malutkiej, spora bunia, bo wieksza o 3 dni niz powinna, do przodu tylko 2kg, waga 140gram, a krecona i ruchliwa jak mamusia :-) jeju nie wierze beda sukieneczki, warkoczyki, kokardki i kucyki hahaha a myslalam, ze jednak beda samochodziki, a nie lalki :-D
 
reklama
Do góry