reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Jolek- super że tak mogliście pooglądać swojego szkraba i że wszyściutko jest ok ale z tym seksem nie pozazdroszczę bo jak tu się powstrzymać od orgazmu toć to najprzyjemniejsze :-D
Salsera- ważne że z dzidzią Ok a następna wizyta na pewno będzie już dokładniejsza. Ja też się nie szczepiłam na nic innego po za tymi zalecanymi w dzieciństwie i teraz też póki co nie zamierzam
 
reklama
ja tez nigdy nie stosowalam dodatkowych szczepionek, moj maz to lata co pol roku cos sobie wstrzykuje, a i tak chodzi zasmarkany, zreszta ja sie ciesze, bo mam bardzo silny organizm nie chorowalam juz 2 lata ( odpukac ) ale jak mnie juz zlapie to tak porzadnie i powiem Wam, ze nawet antybiotyki mi nie pomagaja. Ja sie musze wymeczyc pod koldra z tydzien i mi przejdzie. A tak wogole to na gype to sie nie szczepi przed zima, a nie juz w trakcie gdzie w ciagu dnia mozna sie zarazic? Ja w ciazy nie zrobilabym sobie szczepionki, nawet jak mnie leb napiepsza i brzuch to nawet nospy nie biore, bo niewiadomo co komu i w jakich ilosciach zaszkodzi...
 
Mój debiut w tym temacie więc zacznę od ostatniego USG (tzw. badanie przesiewowe w 1 trymestrze ciąży). Badanie odbyło się 5 listopada w 12 tygodniu + 1 dzień ciąży, Szpital bielański Warszawa. Wyniki:
Akcja serca: 167 ud/min
CRL: 55,0 mm
Przezierność karkowa (NT): 1,2 mm
BPD: 18,0 mm
łożysko: tylna ściana wysoko
Kość nosowa widoczna,prawidłowa.

Trisomia 21 1:4591
Trisomia 18 1:6502
Trisomia 12 1:71715

Termin porodu wg USG : 19 maja 2011;-)

Dzidzia podobno zdrowiutka, padło podejrzenie na dziewczynkę...ale mam się nie sugerować. Mój mąż się załamał :-D żebyście widziały jaką miał minę.... hihihih i prosi pania dr : " Proszę jeszcze raz sprawdzić, to nie możliwe."
 
mycha to jeszcze wcześnie na płeć więc niech się mąż nie łamie :)) A na kiedy masz zaplanowane następne USG?

Futrzaczku z tym seksem to ja na razie nie narzekam bo jakoś nie mam ostatnio ochoty, ale mój M miny ciekawej to nie miał
 
Zapomniałam dodać zdjęcia:)

usg.jpg
 
jolek kolejne usg to będzie już połówkowe w ostatnim tygodniu grudnia. Ja również uważam że nie ma co się martwić ten mój mężulek;) jeszcze za malutkie bobo było aby stwierdzić czy X czy Y.
Swoją drogą następnego dnia już mu przeszło i stwierdził, że księżniczkę też udźwignie ;-)
 
No nie ma innego wyjścia:))
Ja miałam wczoraj USG i na 60% mi pani doktor płeć określiła. A rozmawiałam w poczekalni z dziewczyną która teraz w grudniu rodzi to mówiła że miesiąc temu dowiedziała się,że urodzi jednak nie chłopca a dziewczynkę.
 
reklama
Do góry