reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Gratuluję wieści :) Trochę laseczek dla tych wszystkich chłopaków też się przyda bo kogo będą za warkocze ciągnąć w przedszkolu?
Ja mam nadzieję dowiedzieć się czegoś w okolicach świąt - ciekawe z jakiej puli będą wtedy rozdawali :)
 
mandrzejczuk gratuluję córeczki:-)

No to fakt nie nastawiajcie się ja byłam na 99% pewna, że jest chłopak a tu laseczka będzie, no ale po pierwszym szoku bardzo się z tego cieszę.
 
Jejka dziewczyny jak fajnie że te Wasze wizyty takie udane a te dziewuszki hmmm super też tak chcę :-p;-)
Ja czekam co najmniej do 10 grudnia niestety :-(
 
napisze jeszcze tu
wogóle mam pytanie,.. bo na wizytach zrobił się jarmark:-p
zaczęłyśmy już dowiadywac się jaka będzie płeć....
więc czy tam chcecie pisać o płci i gratulowac itp...
czy przenieść to na płeć i przesądy ??
i tam będzie o płci , a na wizytach ew, tylko o badaniach ???
bo już nie wiem co mam przenosić a czego nie:-D
 
tak wiem , ale teraz więcej tu gratulacji niż informacji..
a tak samą płeć by się pisało na płci i tam by każdy sobie gratulował , sama zobacz np do tyłu jak już się rozciągaja rozmowy o przesądach że było na dziewczynkę a jest chopiec itp..;-)

ale to od was zależy ja podaję propozycję ...:-)
 
reklama
dobrze jest jak jest :)

mandrzejczuk gratuluje corci :)
Mi na ostatniej wizycie dr powiedziala ze dziewczynka, ale to byl 13 tydzien wiec jeszcze wszystko moze sie okazac ..
A wizyta jutro o 18:45, stresa mam juz od dzisiaj rana i tez oczywiscie nie moge sie doczekac .. wstawie fotki napewno :)
 
Do góry